Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Koncert pamięci Marka Grechuty

2018-11-14 09:31:56 (ost. akt: 2018-11-26 09:51:08)

Autor zdjęcia: Wojciech Łukaszewicz

Pomysłodawcą i autorem projektu jest Krzysztof Lewandowski, olsztyniak, pasjonat twórczości Marka Grechuty. W koncercie udział weźmie kilkunastu muzyków i wokalistów z repertuarem Marka Grechuty.

Posłuchacie Państwo pięknej harmonicznej gry instrumentów takich jak: wiolonczela, kontrabas, skrzypce, fortepian, gitara, flet poprzeczny, flet prosty i trąbka.

13 października 2018 r. koncert usłyszało około 400 osób w wypełnionej po brzegi sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Olsztynie dziękując artystom wielkimi brawami na stojąco.

13-sta edycja Pamięci Marka Grechuty z mottem: „…mistrza Jana, czy Kantego. Jest to dzień urodzin Jana Kantego Pawluśkiewicza. Artyści, którzy wystąpili, zaśpiewali przede wszystkim piosenki z repertuaru Marka Grechuty, do których muzykę napisał Jan Kanty Pawluśkiewicz. Takie właśnie utworu usłyszą Państwo na tym półtoragodzinnym koncercie.


Koncert w Kętrzynie odbędzie się 17 listopada o godz. 18.00 przy ul. Wojska Polskiego 9 (na samej górze) w pięknej auli byłego gimnazjum, aktualnie Szkole Podstawowej Nr 1 w Kętrzynie.

15 grudnia 2018 r. koncert wybrzmi w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages