Poniedziałek, 28 września 2020. Imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Jesień z grami? Zagraj z nami! Planszówki czekają już w ten weekend

2018-10-25 22:00:00 (ost. akt: 2018-10-25 22:28:33)

Autor zdjęcia: Informacja prasowa

Srokowski Klub Planszowy „ZAWSZE WYGRANI” od kilku lat organizuje spotkania z grami planszowymi. Mazurski Konwent Gier Planszowych odbędzie się już 6. raz.

Doszły nas słuchy, że w powiecie kętrzyńskim jest jeszcze około 179 osób, które tkwią w przekonaniu, że planszówki to tylko „Warcaby” i „Chińczyk”. Jest wśród nich kilku światłych ludzi, którzy wpisują na tę listę jeszcze bierki i domino, a najbardziej postępowi – „Eurobiznes”, „Kalambury” i „Scrabble”… Tymczasem wszystkie podane pozycje zaliczają się do sympatycznej i zacnej grupy gier historycznych, do których z pewnością warto wracać, ale nie da się ukryć, że w ostatnich latach pojawiły się setki tytułów godnych rozegrania w dowolnym gronie. To niewiarygodne jak atrakcyjne, zabawne i pouczające są gry planszowe nowej generacji, jak łatwo i szybko można przyswoić ich zasady oraz jak wielką mają moc integrującą i… relaksacyjną.

Nie wierzysz?

Przekonaj się: 27 i 28 października, czyli w najbliższą sobotę (godz. 14-20) i niedzielę (godz. 12-18), postanowiliśmy dać szansę zarówno tym, którzy nie wierzą w to co zostało powiedziane powyżej, jak i tym, których przekonywać nie trzeba. W budynku II Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Kętrzynie przy ulicy Asnyka 8 organizujemy spotkanie w formie Konwentu Gier Planszowych.

Co to znaczy?
To znaczy, że impreza jest dla każdego i dlatego powinieneś z nami być! Oferujemy: mnóstwo gier do rozegrania. Nawet, jeśli nie znasz zasad – pomożemy Ci je poznać w 5 minut, jesteśmy w tym dobrzy: cierpliwi i wyrozumiali!

Co zyskasz?
Niezapomniane chwile. Nowych znajomych, może nawet przyjaciół? Poznasz też nas. Jest szansa, że wyjdziesz z wieloma nagrodami. Odkryjesz swoje nowe możliwości. Napijesz się kawy, chrupniesz paluszka w miłym gronie… Popatrzysz na uśmiechniętych ludzi. Sam się zaczniesz uśmiechać. Mało?

Co stracisz?
Wiele. Zwłaszcza ochotę na nudę i samotność oraz mnóstwo programów telewizyjnych i seriali (raczej nie da się grać, rechotać albo główkować i oglądać TV). Nie pobieramy żadnych opłat: naszym zyskiem jest Twoja obecność.

Dlaczego masz nam zaufać?
Bo to już VI Mazurski Konwent Gier Planszowych, który organizujemy. Myślisz, że chciałoby się nam robić to kolejny raz, gdyby nie było tak fantastycznie?!

Organizatorzy

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages