Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Znamy kandydatów do Rady Miejskiej w Kętrzynie

2018-09-21 12:44:26 (ost. akt: 2018-09-21 14:20:36)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

PKW uzupełnia listy kandydatów na radnych miejskich, gminnych i powiatowych. Przedstawiamy chętnych na stanowiska do Rady Miasta Kętrzyn.

Do 16 września komitety miały czas na rejestrację swoich list wyborczych. Państwowa Komisja Wyborcza na swojej stronie internetowej publikuje listy startujących na stanowiska radnych.

O 21 mandatów będzie ubiegało się 132. kandydatów z 5. komitetów w 4. okręgach


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYN 2000

OKRĘG NR 1
Romuald Budrewicz
Tadeusz Kot
Zenon Buraczek
Maria Dmytryszyn
Anna Kamińska
Krystyna Klancewicz
Beata Modzelewska

OKRĘG NR 2
Jerzy Baranowski
Lesław Piasecki
Łukasz Jowsa
Stanisław Sznip
Krystyna Darda
Aneta Rutkowska
Teresa Grabowska
Roman Świtaj

OKRĘG NR 3
Dariusz Duczek
Agnieszka Bierżyńska
Janina Wiszniewska
Ewa Dąbrowska
Andrzej Turek
Małgorzata Fiedorowicz
Stanisław Dudaniec

OKRĘG NR 4
Helena Szymkiewicz
Mateusz Szekliński
Irena Bator
Stanisław Boczulak
Joanna Wachowska
Jarosław Sosnowski
Roman Kojtek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

OKRĘG NR 1
Ryszard Szymański
EWA Dziekońska - Piłat
Krzysztof Bućko
Grażyna Oklińska
Marta Huseynov
Ludwik Jocz
Wiesław Polakow

OKRĘG NR 2
Stanisław Wachnik
Jerzy Koniuszewski
Roman Chodara
Łucja Niewiadomska
Barbara Domurad
Elżbieta Kozlowska
Ksenia Góźdź
Marek Mielniczek

OKRĘG NR 3
Krzysztof Hećman
Andrzej Niedźwiecki
Edward Mitros
Patrycja Hołuj
Piotr Małachowski
Ewa Majewska
Małgorzata Mazurowska

OKRĘG NR 4
Damian Nietrzeba
Andrzej Hałuszka
Marzena Cwalina
Alicja Biała
Barbara Jaremko
Radosław Bykowski
Robert Jastrzębski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW – AKTYWNY SAMORZĄD

OKRĘG NR 1
Marian Żyźniewski
Zofia Waszkiewicz
Mariusz Purzycki
Marek Szkudaj
Agnieszka Kuraj

OKRĘG NR 2
Ryszard Niedziółka
Krystian Abramowicz
Marzena Gajek
Piotr Sokołowski
Tadeusz Szczerbowicz
Stefania Pyrczak
Irena Hnat
Krzysztof Bielski

OKRĘG NR 3
Daria Zecer
Daniel Sapiński
Artur Filipek
Jerzy Lengauer
Patrycja Ożarowska

OKRĘG NR 4
Marian Toruński
Marzena Sperska
Radosław Milewski
Katarzyna Rudnik
Anna Grabias

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM


OKRĘG NR 1
Alina Łuczyńska
Adam Ostrowski
Anna Zborowska
Dominik Kędra
Jarosław Żukowski

OKRĘG NR 2
Zbigniew Nowak
Anna Piórkowska
Andrzej Skóra
Beata Mleczko
Dariusz Szydłowski
Danuta Wróbel

OKRĘG NR 3

Irena Hadziewicz
Anna Świderska
Marta Ocepa
Jacek Cybowicz
Mariusz Łastowski

OKRĘG NR 4
Piotr Kulesza
Marek Małagocki
Barbara Warno
Mariola Wankiewicz
Adam Cybowicz
Magdalena Guźniczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

OKRĘG NR 1
Wioletta Czech
Czesław Ćwik
Aneta Duda - Bejnarowicz
Marian Wasilewski
Piotr Zwierzykowski
Jan Rucin
Marta Karbownik

OKRĘG NR 2
Władysław Zarecki
Franciszek Juszko
Dorota Okruszko
Sławomir Woźniakowski
Ewelina Szyszko
Dominika Kozłowska
Marcin Puciato
Karol Stawski

OKRĘG NR 3
Tomasz Komorowski
Ryszard Olechnowicz
Tadeusz Wiśniewski
Alicja Czepulonis
Renata Wojciechowska
Monika Kowalczyk
Maciej Kosakowski

OKRĘG NR 4
Rafał Rypina
Jan Mickiewicz
Celina Czarnecka
Szymon Matuszewski
Natalia Majewska
Irena Skóra
Mariusz Gościński
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages