Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Jeszcze tylko dwa dni. Jak oceniasz swoją władzę?

2018-09-18 09:18:13 (ost. akt: 2018-09-18 09:57:02)

Plebiscyt "TAK czy NIE dla władzy" powoli dobiega końca. Burmistrzów, wójtów i radnych możemy oceniać jeszcze do 19 września do godz. 23.59.

Plus czy minus? Oto jest pytanie. Szczególnie teraz, kiedy przyszedł czas na podsumowanie 4-letnich rządów naszych prezydentów, burmistrzów, wójtów i radnych.

- Uważacie, że Wasz wójt czy burmistrz pracowali dla dobra ogółu? Stawiacie "TAK". Nie realizowali swoich obietnic wyborczych? Stawiacie "NIE" - mówi Igor Hrywna, redaktor naczelny "Gazety Olsztyńskiej" - Nasza redakcyjna akcja redakcyjna to dobry sprawdzian popularności radnych, wójtów czy burmistrzów - dodaje.

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji z samorządowców powiatu kętrzyńskiego najlepiej został oceniony starosta Ryszard Niedziółka, który zajął trzecie miejsce w gronie wszystkich starostów z powiatów województwa warmińsko - mazurskiego.

Nasi pozostali samorządowcy musieli zadowolić się miejscami na szczeblu powiatowym. Sławomir Jarosik okazał się najlepszy wśród koleżanek i kolegów z Rady Powiatu Kętrzyńskiego. Na podium wyprzedził Anetę Janczuk i Stefanię Siewruk - Welens.

Rafał Rypina zwyciężył w kategorii „radni miejscy”. Na podium wyprzedził kolejno Wiolettę Czech i Bronisława Goździewskiego, również członków kętrzyńskiej rady.

Najlepszym burmistrzem został włodarz Korsz Ryszard Ostrowski, który pokonał kolejno Marka Janiszewskiego z Reszla i Krzysztofa Hećmana z Kętrzyna.

W kategorii wójtów najwyższe noty zdobył Paweł Bobrowski, Wójt Gminy Kętrzyn, wyprzedzając Franciszka Andruszkiewicza ze Srokowa i Ryszarda Kozyrę z Barcian.


UWAGA
Najlepiej ocenionych samorządowców zaprezentujemy w naszych wydaniach papierowych i na naszych stronach www,Jak głosujemy?

Swoim radnym, prezydentom, burmistrzom, wójtom i starostom możecie przyznać głos na "tak" lub na "nie". Tytuły najlepiej ocenianych ocenianych samorządowców otrzymają ci, którzy będą mieli największą różnicę między opiniami pozytywnymi i negatywnymi.

Poprzez głosowanie wybierzecie najlepiej ocenianych radnych gminy, miejskich i powiatowych danego powiatu. Trzem radnym, którzy otrzymają najwyższe notowania ze wszystkich powiatów dodatkowo przyznany zostanie tytuł najlepiej ocenianych radnych województwa warmińsko-mazurskiego.

Radni wojewódzcy, starostowie, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie będą przez Was oceniani na poziomie regionalnym. Tu przyznamy tytuły: najlepiej ocenianego prezydenta i burmistrza, wójta, starosty i radnego wojewódzkiego.

Laureatów zaprezentujemy na łamach naszych tygodników, w Gazecie Olsztyńskiej i na stronach internetowych.

- Zachęcam wszystkich do udziału w wyborach - mówi naczelny "Gazety Olsztyńskiej". - Ale najpierw warto sprawdzić, co zostało z obietnic tych, na których głosowaliśmy.


Aby ocenić samorządowca wystarczy wysłać SMS na numer wskazany w jednej z poniższych tabel. Kosz wysłania 1 SMS wynosi 2,46 zł z VAT.
Głosować można do 19.09.2018 roku do godziny 23.59.

PREZYDENCI i BURMISTRZOWIEWÓJTOWIESTAROSTOWIE


RADNI MIEJSCY (powiat kętrzyński)


RADNI GMINNI (powiat kętrzyński)


RADNI POWIATOWI (powiat kętrzyński)


RADNI SEJMIKU
Regulamin: kliknij tutajPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages