Czwartek, 21 lutego 2019. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Byli poszukiwani, zostali zatrzymani

2018-07-26 16:09:04 (ost. akt: 2018-07-26 17:01:50)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GO

W wyniku działań mających na celu ujawnianie osób poszukiwanych, policjanci kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie zatrzymali kolejne trzy osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.

Codziennie funkcjonariusze kętrzyńskiej komendy zatrzymują osoby będące w zainteresowaniu wymiaru sprawiedliwości. Są jednak i tacy poszukiwani, którzy chcieliby uniknąć spotkania z sędzią albo wymigać się od więzienia. Osoby poszukiwane rzadko czekają na funkcjonariuszy w swoich domach. Często celowo ukrywają się, zmieniają miejsca pobytu, aby utrudnić lub wydłużyć wykonanie czynności karnych lub administracyjnych ze swoim udziałem.

Do pierwszego zatrzymania doszło 25 lipca kwadrans przed godziną 7.00. Kętrzyńscy policjanci w jednym z mieszkań na terenie gminy zatrzymali Krystiana G. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd rejonowy w Bartoszycach celem doprowadzenia do Zakładu Karnego za liczne przestępstwa i wykroczenia z kodeksu karno - skarbowego. Teraz 31-latek najbliższe cztery miesiące i 7 dni spędzi za kratkami.

Do kolejnych zatrzymań doszło kilka godzin później. W Kętrzynie na jednej z ulic miasta funkcjonariusze zauważyli poszukiwanego mężczyznę. 45-latek poszukiwany był na podstawie nakazu zatrzymania wydanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie za pobicie. W zakładzie karnym spędzi 5 miesięcy i 15 dni.

Kolejny poszukiwany został zatrzymany po powrocie do miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze uzyskali informację, że mężczyzna wszedł do domu, po chwili zapukali do drzwi. Adrian K. był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie. Mężczyzna ma do odbycia karę 3 miesięcy pozbawienia wolności za liczne kradzieże.

Wszyscy poszukiwani zostali odkonwojowani do aresztów śledczych, gdzie odbędą zasądzone kary pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kętrzyn
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages