Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Mamy cztery kandydatki do tytułu Dziewczyny Lata. Czekamy na kolejne.

2018-07-18 23:26:13 (ost. akt: 2018-07-19 09:46:21)
Izabela Węglarczyk

Izabela Węglarczyk

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Poszukujemy Dziewczyny Lata. Mamy już pierwsze chętne do pojawienia się na naszej okładce. Zwyciężczyni plebiscytu w całym województwie pojawi się też na łamach "Gazety Olsztyńskiej". To też szansa na wakacyjną przygodę.

Robimy sobie zdjęcia, a później wstawiamy je do internetu. W sieci życie posta jest krótkie. Po kilku dniach już mało kto o nim pamięta. My proponujemy wam zabawę, której zwyciężczyni trafi na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. To zawsze będzie niezapomnianą pamiątką. Szukamy Dziewczyny Lata 2018 „Gazety Olsztyńskiej” i tygodników lokalnych. Czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem i uśmiechem? Zgłoś się do nas. Może chcesz, aby ktoś cię zauważył? Brunetka, blondynka, ruda? To nie ma znaczenia. Najważniejsze, abyś zdobyła się na odwagę.

Pierwsza w powiecie kętrzyńskim na odwagę zdobyła się Paulina Sękielewska z Kętrzyna. Zaraz po Paulinie zgłosiły się Justyna Ćwiek ze Starego Dworu Barciańskiego oraz Natalia Sobieska z Kętrzyna. Teraz do tego grona dołączyła Izabela Węglarczyk. — Udział w konkursie był spontaniczny. Za namową najbliższych zgłosiłam się dla zabawy — informuje dziewczyna.
Jak jej zdaniem powinna być idealna Dziewczyna Lata? — Wydaje mi się, że powinna być uśmiechniętą dziewczyną, która będzie zarażała swoim optymizmem — twierdzi 18 — letnia mieszkanka Kętrzyna.
Iza jest aktualnie uczennicą trzeciej klasy liceum. — Aktualnie podczas okresu wakacyjnego pracuję, a w wolnych chwilach staram się jak najwięcej korzystać z lata. Interesuję się podróżami i zwierzętami. Moim marzeniem jest zwiedzenie jak największej części świata — opisuje siebie w pigułce.

Wakacje chce spędzić przede wszystkim aktywnie jednak nie ujawnia szczegółowych planów. — Chcę korzystać z każdej chwili, by jak najlepiej spędzić ten czas — mówi nasza kandydatka
Na pytanie czy wakacje to dobry czas, by się zakochać odpowiada krótko. — Jak dla mnie każdy okres jest dobry, by się zakochać — stwierdza Izabela Węglarczyk.

A jak aktualnie przebiega rywalizacja? Wprawdzie to Iza zgłosiła się do tej pory jako ostatnia, jednak już szturmem wskoczyła na podium i to od razu na pierwsze miejsce. Tuż za nią drugie miejsce zajmuje Paulina Sękielewska. Podium zamyka Natalia Sobieska. Wszystkie dziewczyny to kętrzynianki. Jednak Justyna Ćwiek ze starego Dworu Barciańskiego również nie powiedziała ostatniego słowa.

A jak wygląda ranking regionalny? Na prowadzeniu od 12 lipca jest Maja Brudzińska z miejscowości Wymój. Wyprzedza na podium kolejno Sandrę Wiśniewską z Lipowa i Patrycję Przybyszewską z Wolnicy. Najwyżej sklasyfikowana reprezentantka powiatu kętrzyńskiego to Iza Węglarczyk z Ketrzyna, która zajmuje wysokie, piąte miejsce.
Na zgłoszenia kolejnych kandydatek czekamy do 10 sierpnia do godziny 10. Głosowanie potrwa do 12 sierpnia do północy.

Wojciech Caruk

Zgłoś się do naszej akcji!
Czekamy na Twoje zgłoszenie pod adresem:
ketrzyn@gazetaolsztynska.pl

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms-em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie zgodnie z danym powiatem. X to numer porządkowy przypisany kandydatce z danego powiatu. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł brutto.

GŁOSOWANIE POTRWA DO 12 SIERPNIA DO GODZ. 23.59.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages