środa, 30 września 2020. Imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego

2018-06-28 14:22:37 (ost. akt: 2018-06-28 15:04:48)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Policjant z Kętrzyna w czasie wolnym od służby zatrzymał mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie. Mężczyzna od 2017 roku unikał wymiaru sprawiedliwości i nie stawiał się w areszcie śledczym. 23-latek został zatrzymany przy sklepie na terenie miasta, gdzie jak twierdził, przyjechał na 10-min aby załatwić prywatne sprawy. Poszukiwany już trafił do zakładu karnego.

27 sierpnia kętrzyński funkcjonariusz w czasie wolnym od służby na jednej z ulic Kętrzyna zauważył mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd, za wielokrotne kradzieże. Mężczyzna został zatrzymany w momencie, kiedy wchodził do jednego ze sklepów monopolowych. W rozmowie z policjantami, powiedział, że miał ogromnego pecha, ponieważ za 10 minut miał wyjeżdżać do Warszawy. 23-latek najbliższe 223 dni spędzi w zakładzie karnym.

- Policjanci już nieraz udowodnili, że poza godzinami pracy, gdy zdejmują mundur, nadal są funkcjonariuszami i zależy im na bezpieczeństwie mieszkańców. Reagują na niebezpieczne sytuacje, zatrzymują osoby poszukiwane - mówi sierż. Anna Baluta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages