Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Mamy kolejną kandydatkę do tytułu Dziewczyny Lata

2018-06-27 15:19:15 (ost. akt: 2018-06-27 20:44:41)
Justyna Ćwiek, Stary Dwór Barciański

Justyna Ćwiek, Stary Dwór Barciański

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Robimy sobie zdjęcia, a później wstawiamy je do internetu. W sieci życie posta jest krótkie. Po kilku dniach już mało kto o nim pamięta. My proponujemy wam zabawę, której zwyciężczyni trafi na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. To zawsze będzie niezapomnianą pamiątką.

Szukamy Dziewczyny Lata 2018 „Gazety Olsztyńskiej” i tygodników lokalnych. Czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem i uśmiechem? Zgłoś się do nas. Może chcesz, aby ktoś cię zauważył? Brunetka, blondynka, ruda? To nie ma znaczenia. Najważniejsze, abyś zdobyła się na odwagę.

Pierwsza w powiecie kętrzyńskim na odwagę zdobyła się Paulina Sękielewska z Kętrzyna. Zaraz po niej zgłosiła się Justyna Ćwiek ze Starego Dworu Barciańskiego. - Postanowiłam się zgłosić do konkursu, ponieważ lubię się bawić i chcę spróbować swoich sił. A kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana - mówi Justyna

Jak sama widzi idealną Dziewczynę Lata? - Powinna być promienna- jak słońce,
zwiewna- jak letnia sukienka, oraz radosna- jak ptaszki i motyle na lazurowym niebie.- twierdzi 24 - letnia mieszkanka gminy Barciany.

Justyna Ćwiek na co dzień jest żoną i mamą. Lubi nawiązywać nowe znajomości i interesuje się kosmetologią. - Dwa lata temu dotarło do mnie, że makijaż to moja pasja i hobby. Przez ten okres dużo się nauczyłam sama, dzięki YouTube. Tam oglądam ulubione artystki, jak np. Maxineczka, Zmalowana z Olsztyna czy Karolina Zientek. Moje największe marzenie to... zrobić kursy wizażu oraz charakteryzacji i otworzyć swoją własną działalność - dodaje kandydatka.
Wakacje spędzi z rodziną i znajomymi.

Zdaniem Justyny wakacje to dobry czas, żeby się zakochać. Uczula jednak, żeby odróżnić miłość od zwykłego zauroczenia. - Miłość powinna być prawdziwa i odwzajemniona przez drugą osobę. Wtedy przetrwa - zapewnia dziewczyna.

Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia do godziny 10.

REGULAMIN AKCJI:
W konkursie na Dziewczynę Lata 2018 mogą brać udział kobiety od 18. do 30. roku życia. Zgłoszenie może przysłać wyłącznie osoba pełnoletnia. W zabawie mogą brać udział wyłącznie osoby zameldowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Na terenie danego powiatu mogą uczestniczyć osoby zameldowane na terenie danego powiatu.

E-mail powinien zawierać: zgodę kandydatki na wykorzystanie jej wizerunku na potrzeby konkursu oraz akceptację postanowień regulaminu: „Mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na publikację wizerunku i akceptuję postanowienia regulaminu” • dane kandydatki: imię, nazwisko, adres, data urodzenia • numer telefonu kontaktowego • zdjęcie • w temacie e-maila należy wpisać: Dziewczyna lata 2018.

Zdjęcie nie może naruszać obowiązującego prawa i norm społeczno-moralnych. Rozmiar zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. Zdjęcie powinno być wyraźne i czytelne. Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia laureatek i opublikowania wyników.

Zdjęcia zgłoszone w nieprawidłowy sposób nie będą brały udziału w konkursie. Tytuł „Dziewczyny Lata” w danym powiecie (powiat olsztyński i Olsztyn oraz powiat elbląskim i Elblągu tworzą wspólne kategorie) otrzymają kandydatki, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów w danym powiecie. Tytuły zostaną przyznane w tych powiatach, w których będzie pięć i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej. Tytuł regionalny otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Dodatkowo zostanie przyznany tytuł Miss Lata „Dziennika Elbląskiego”. Otrzyma go kandydatka zameldowana w Elblągu, na terenie powiatu ziemskiego elbląskiego lub powiatu braniewskiego, która uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów z tego obszaru.

Zgłoś się do naszej akcji!\
Czekamy na Twoje zgłoszenie pod adresem:
ketrzyn@gazetaolsztynska.pl

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms-em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie zgodnie z danym powiatem. X to numer porządkowy przypisany kandydatce z danego powiatu. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł brutto.

GŁOSOWANIE, KTÓRE ROZPOCZĘŁO SIĘ WCZORAJ, POTRWA DO 12 SIERPNIA DO GODZ. 23.59.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages