Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Książęta zostali koronowani

2018-06-26 16:00:00 (ost. akt: 2018-06-26 17:03:54)
Książęca para godnie reprezentowała powiat kętrzyński.

Książęca para godnie reprezentowała powiat kętrzyński.

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Do olsztyńskiej Warmiolandii zawitały niezwykłe osobistości. To laureaci naszej akcji Mały Książę i Mała Księżniczka. W tym gronie znalazła się para książęca z powiatu kętrzyńskiego. Na gości czekały upominki i dobra zabawa.

Jak co roku szukaliśmy Małej Księżniczki i Małego Księcia w regionie. I mieliśmy szczęście, bo znaleźliśmy. Tytuł Małej Księżniczki regionu zdobyła ośmioletnia Natalia Suchodolska z Ostrzeszewa. Z kolei Małym Księciem został dziewięciomiesięczny Maciej Kozłowski z miejscowości Knipy. Ale to nie wszystko. Kandydatów do sięgnięcia po koronę szukaliśmy także we wszystkich powiatach naszego województwa. 19 czerwca w olsztyńskiej Warmiolandii, czyli największej sali zabaw dla dzieci na Warmii i Mazurach, nagrodziliśmy zwycięzców naszej akcji. Zabawa była przednia. I oczywiście nie mogło zabraknąć koronacji z prawdziwego zdarzenia!

Nasi laureaci chętnie pozowali do zdjęć. A Natalka i Maciek, zwycięzcy regionalni, chętnie nosili korony. — Maciuś jest przyzwyczajony, że zawsze ma coś na głowie — opowiada jego mama Monika. — Bierze udział z nami w rajdach, więc zawsze ma kask. To bezproblemowe dziecko. Raczkuje, zaczął już stawać przy meblach.
Natalia wyznała nam, że chciałaby być prawdziwą księżniczką, ale... nie taką z bajki. — One są dziecięce — stwierdza szczerze. — Na pewno nie chciałabym być Elzą z „Krainy Lodu”!

Małgorzata Suchodolska, mama Małej Księżniczki regionu, dodała, że i koronacja, i zabawa jest bardzo przyjemna dla dzieci. — Fajnie to tak zobaczyć na żywo. A Natalka lubi salony zabaw — stwierdza.
Przypominamy, że Natalia Suchodolska zdobyła podwójną koronę — została także Małą Księżniczką powiatu olsztyńskiego. Kocha sport i wszystko wskazuje na to, że zwiąże z nim swoją przyszłość.

W tym gronie znalazła się też para książęca z powiatu kętrzyńskiego. Księciu Dawidowi z Kętrzyna towarzyszyła mama oraz babcia. — Zdjęć mam mnóstwo. Chciałam uwiecznić ten wyjątkowy dzień. Atmosfera w Warmiolandii była przesympatyczna. Organizatorzy zapewnili zwycięzcom mnóstwo atrakcji — nie kryje radości mama Ewelina Drozdwicz. Sam książę chętnie z tych atrakcji korzystał. Największe uznanie w jego oczach zdobyły gokarty i dwie zjeżdżalnie. — Jedną dużą napompowana, drugą na zjeżdżajacych oponach — dodaje mama. Cieszy się też z prezentu, jakim jest wstęp do Parku Trampolin w Olsztynie. — W niedługim czasie planujemy się tam wybrać.

Mała Księżniczka, kilkunastomiesięczna Marcelina Paszkowska z Kotkowa tak się wciągnęła w wir zabawy, że nie chciała wracać do domu. — Moje dzieci bawiły się przecudownie. Marcelina po 2,5 godzinie szaleństwa nie chciała wracać, z parkingu dwa razy nam do środka uciekała. Naprawdę super miejsce, polecam serdecznie. Szkoda, że bliżej nas takiego niema — mówi Monika Paszkowska.

Przed rozstrzygnięciem konkursu był czas na wesołe animacje i wspólne tańce. Nagrody naszym małym zwycięzcom wręczyli poseł Paweł Papke oraz redaktor naczelny „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego” Igor Hrywna. — Wielkie gratulacje dla was, dla waszych rodziców i opiekunów — zwrócił się Paweł Papke do gości. — Wasz uśmiech jest najważniejszy!

Po uroczystej koronacji i pamiątkowych zdjęciach przyszedł czas na prawdziwe szaleństwa.

Wojciech Caruk / at
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages