Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Szukamy Dziewczyny Lata 2018. Mamy pierwszą kandydatkę!

2018-06-25 22:47:34 (ost. akt: 2018-06-26 08:39:04)
Paulina Sękielewska

Paulina Sękielewska

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Żywiołowa i dynamiczna jak górski strumyk czy spokojna i wyważona jak tafla jeziora w bezwietrzny dzień?Jaka powinna być dziewczyna lata? Może właśnie taka, jak nasza pierwsza kandydatka?

Robimy sobie zdjęcia, a później wstawiamy je do internetu. W sieci życie posta jest krótkie. Po kilku dniach już mało kto o nim pamięta. My proponujemy wam zabawę, której zwyciężczyni trafi na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. To zawsze będzie niezapomnianą pamiątką. Szukamy Dziewczyny Lata 2018 „Gazety Olsztyńskiej” i tygodników lokalnych. Czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem i uśmiechem? Zgłoś się do nas. Może chcesz, aby ktoś cię zauważył? Brunetka, blondynka, ruda? To nie ma znaczenia. Najważniejsze, abyś zdobyła się na odwagę.

Pierwsza w powiecie kętrzyńskim na odwagę zdobyła się Paulina Sękielewska z Kętrzyna. Do naszej zabawy zgłosiła się ponieważ uważa, że każdy powinien spróbować swoich sił, tym bardziej jeśli nie ma nic do stracenia. Jak sama widzi idealną Dziewczynę Lata? - Powinna być uśmiechnięta, pewna siebie i być pozytywną osobą. To osoba, która wykorzystuje wakacje na 100% - twierdzi 21 - letnia mieszkanka Kętrzyna.
Paulina studiuje Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie. - Po wakacjach zaczynam swój 3 rok. Na co dzień pracuję. Uwielbiam podróżować, spędzać czas ze znajomymi. Jestem pozytywną wariatką, dlatego nigdy się nie nudzę! W moim słowniku nie ma słowa "nuda". Każdą chwilę wolnego staram się spędzać z najbliższymi. Wiadomo, jako kobieta mam mnóstwo marzeń, tych większych i mniejszych. Największym jest podróż dookoła świata! Uważam, że marzenia są po to aby o nie walczyć i starać się je zrealizować - opisuje siebie w pigułce "Ruda", bo tak mówią na nią znajomi.

Na wakacje ma dosyć nietypowe plany. - Część wakacji planuje spędzić ze znajomymi. W końcu z naszych wspólnych chwil będę miała później mega fajne wspomnienia. Drugą część wakacji spędzam w wojsku, ale myślę że to też będzie mega przygoda i mega cudowne wspomnienia, do których będę z radością wracała.
Do wojska idzie w ramach programu uczelnianego "Legia Akademicka". - Część teoretyczną zaliczyłam na swojej uczelni, a teraz czas na odbycie części praktycznej. Będzie to coś nowego w moim życiu, nowa przygoda i mam nadzieję same pozytywne wspomnienia. Czy wiążę swoją przyszłość z mundurem? Na pewno tak! Ale nie wiem jeszcze w jakiej formacji, czy to będzie wojsko, policja a może straż graniczna - zastanawia się Paulina.

Mimo, że jak sama przyznaje, jej serce jest już zajęte, to właśnie wakacje uważa za najlepszy czas na zakochiwanie się. - Wakacyjną miłość ludzie często mylą z zauroczeniem. Jest to ciągła chęć spędzania czasu z tą jedną osobą. W moim przypadku, nie planuję szukać wakacyjnej miłości, bo takową już znalazłam. Lubię poznawać nowe osoby, bawić się w ich towarzystwie. Nie mam z tym problemu. Ale myślę, że wakacje to dobra pora na rozejrzenie się dookoła, poznanie wielu osób i przede wszystkim nie zamykanie się na nowe znajomości. Kto wie czy osoba poznana na wakacjach za rok dwa, a może 5 nie okaże się tą najważniejszą osobą w naszym życiu - dodaje dziewczyna.

Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia do godziny 10.

REGULAMIN AKCJI:
W konkursie na Dziewczynę Lata 2018 mogą brać udział kobiety od 18. do 30. roku życia. Zgłoszenie może przysłać wyłącznie osoba pełnoletnia. W zabawie mogą brać udział wyłącznie osoby zameldowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Na terenie danego powiatu mogą uczestniczyć osoby zameldowane na terenie danego powiatu.

E-mail powinien zawierać: zgodę kandydatki na wykorzystanie jej wizerunku na potrzeby konkursu oraz akceptację postanowień regulaminu: „Mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na publikację wizerunku i akceptuję postanowienia regulaminu” • dane kandydatki: imię, nazwisko, adres, data urodzenia • numer telefonu kontaktowego • zdjęcie • w temacie e-maila należy wpisać: Dziewczyna lata 2018.

Zdjęcie nie może naruszać obowiązującego prawa i norm społeczno-moralnych. Rozmiar zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. Zdjęcie powinno być wyraźne i czytelne. Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia laureatek i opublikowania wyników.

Zdjęcia zgłoszone w nieprawidłowy sposób nie będą brały udziału w konkursie. Tytuł „Dziewczyny Lata” w danym powiecie (powiat olsztyński i Olsztyn oraz powiat elbląskim i Elblągu tworzą wspólne kategorie) otrzymają kandydatki, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów w danym powiecie. Tytuły zostaną przyznane w tych powiatach, w których będzie pięć i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej. Tytuł regionalny otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Dodatkowo zostanie przyznany tytuł Miss Lata „Dziennika Elbląskiego”. Otrzyma go kandydatka zameldowana w Elblągu, na terenie powiatu ziemskiego elbląskiego lub powiatu braniewskiego, która uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów z tego obszaru.

Zgłoś się do naszej akcji!\
Czekamy na Twoje zgłoszenie pod adresem:
ketrzyn@gazetaolsztynska.pl

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms-em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie zgodnie z danym powiatem. X to numer porządkowy przypisany kandydatce z danego powiatu. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł brutto.

GŁOSOWANIE, KTÓRE ROZPOCZĘŁO SIĘ WCZORAJ, POTRWA DO 12 SIERPNIA DO GODZ. 23.59.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages