środa, 22 maja 2019. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Szukamy najlepszych salonów kosmetycznych i fryzjerskich

2018-06-08 10:00:00 (ost. akt: 2018-06-08 11:33:46)
Specjaliści powinni wykazać się talentem i wiedzą o najnowszych trendach.

Specjaliści powinni wykazać się talentem i wiedzą o najnowszych trendach.

Autor zdjęcia: Natalia Jaśkowska

Dbają o naszą urodę i sprawiają, że jesteśmy zadowoleni ze swojego wyglądu. Czas docenić tych, dzięki którym czujemy się piękni. Szukamy Mistrza Urody!

Któż nie chce ładnie wyglądać? Każdy chce. Mogą nam w tym pomóc między innymi fryzjerzy i kosmetyczki. Rozpoczęliśmy plebiscyt "Mistrz Urody”, który pozwoli nam wyłonić najpopularniejsze salony fryzjerskie i kosmetyczne w regionie warmińsko-mazurskim. Warto zdobyć takie wyróżnienie. Eksperci od urody powinni wykazać się talentem i wiedzą o najnowszych trendach.

Przez cały czas trwania plebiscytu można zgłaszać kandydatury. Wystarczy wysłać e-mail odpowiednio do miejsca zamieszkania, np. dla powiatu kętrzyńskiego będzie to: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl. Plebiscyt "Mistrz Urody" prowadzimy we wszystkich powiatach naszego województwa. Tytuły Mistrza Urody w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów). Najpopularniejsze w województwie zostaną te salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie.

Głosowanie trwa do 30 czerwca do godz. 23.59. Przez cały czas trwania plebiscytu można zgłaszać kandydatury. Można je wysyłać na adresy mailowe naszych powiatowych tygodników. Laureatów zaprezentujemy na łamach ,,Gazety Olsztyńskiej'', ,,Dziennika Elbląskiego'' i naszych tygodników lokalnych oraz na naszych stronach internetowych. 


Przypomnijmy, że w ubiegłym roku pierwsze miejsce w regionie i w powiecie olsztyńskim w kategorii salon kosmetyczny zajął salon Beloved BeautyPlace z Olsztyna. W kategorii salon fryzjerski wygrała Agnieszka Klimowicz z Pisza.


SALON FRYZJERSKISALON KOSMETYCZNYCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages