Czwartek, 21 lutego 2019. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Szukamy najlepszej szkoły

2018-06-10 14:00:00 (ost. akt: 2018-06-14 14:18:42)
Przez dwa lata z rzędu plebiscyt w powiecie kętrzyńskim wygrywała szkoła ADF Instruktorzy Wojciecha Markowicza.

Przez dwa lata z rzędu plebiscyt w powiecie kętrzyńskim wygrywała szkoła ADF Instruktorzy Wojciecha Markowicza.

Każdy kierowca przechodził to samo. Najpierw godziny teorii, potem plac manewrowy i jazda u boku instruktora. Dopiero na samym końcu jest egzamin. O tym, jak ważne jest szkolenie, wie każdy, kto uczył się jeździć. Kogo polecacie?

Egzamin jest ostatnim elementem przygotowania. Jest oceną nie tylko nasze zdolności, ale chyba przede wszystkim poziomu nauczania w ukończonej szkole jazdy. Od teraz nasi Czytelnicy mogą pokazać, która szkoła jest według nich najlepsza.
O tym, jak ważne jest szkolenie, wie każdy, kto uczył się jeździć. Co decyduje o tym, że wybieramy tę a nie inną szkołę? Jedni stawiają na dogodne godziny szkolenia, inni na doświadczenie instruktorów, a jeszcze inni kierują się opinią znajomych. Przepisów na sukces szkoły i jej kursantów na egzaminie jest wiele. Która ze szkół nauki jazdy w naszym powiecie jest najskuteczniejsza? Pomóżcie nam wybrać najlepszą.
Zaczynamy plebiscyt „ELka na 6”, który ma wyłonić najpopularniejszą szkołę jazdy w powiecie kętrzyńskim, innych powiatach województwa oraz na szczeblu regionalnym. Choć tych dobrych w całym województwie jest wiele, to tylko jedna ma szansę zostać tą najlepszą. O tym, która to będzie szkoła, zadecydujecie Wy - internauci, czytelnicy, mieszkańcy.

— Do egzaminu na prawo jazdy podchodziłem sześć razy. Nie winię instruktorów, ale raczej siebie, bo zawsze popełniałem proste błędy jeszcze na placu. Ale jeździłem w różnych szkołach jazdy i z różnymi instruktorami. Jedni siedzieli cicho i tylko wydawali polecenia, inni rozmawiali jak ze starym kolegą — opowiada pan Tomasz zaraz po zdanym egzaminie. — Osobiście wolę jeździć na luzie, bo właśnie to jest najtrudniejszy element przyszłego egzaminu — dodaje świeżo upieczony kierowca.
A Wy, jakich instruktorów wolicie? Dajcie im wyraz poparcia głosując na nich w naszym plebiscycie. Tytuł „ELka na 6” otrzymają szkoły, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Ogłoszenie wyników naszego plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na stronach internetowych Grupy WM.

Głosowanie potrwa do 5 lipca do godz. 23.59. Przez ostatnie dwa lata plebiscyt w powiecie kętrzyńskim wygrywała szkoła ADF Instruktorzy Wojciecha Markowicza. Jak będzie w tym roku? — Dziękujemy naszym kursantom byłym, obecnym i przyszłym za to że właśnie nas wybierają do stawiania pierwszych kroków za kierownicą. Drugi rok z rzędu jesteśmy najlepszą szkołą w powiecie kętrzyńskim. To zaszczyt dla tak młodej szkoły na rynku — cieszył się z ubiegłorocznego sukcesu Wojciech Markowicz. 11 maja minęła trzecia rocznica powstania szkoły. — Takie wyróżnienie motywuje do pracy i mobilizuje. Dziękujemy i oby teraz było tak samo — dodaje Markowicz. Po pierwszych dniach głosowania widać, że ma ponownie szansę na powtórzenie sukcesu. Jednak inne szkoły również się nie poddają. Zacięta rywalizacja potrwa zapewne do samego końca.

Wojciech Caruk

REGULAMIN
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages