Czwartek, 24 października 2019. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Elka na 6, czyli wybieramy najlepszą szkołę jazdy w regionie

2018-05-30 14:39:23 (ost. akt: 2018-06-02 10:42:39)

Każdy kierowca przechodził to samo. Najpierw godziny teorii, potem plac manewrowy i jazda u boku instruktora. Dopiero na samym końcu jest egzamin.

Egzamin jest ostatnim elementem przygotowania. Jest oceną nie tylko nasze zdolności, ale chyba przede wszystkim poziomu nauczania w ukończonej szkole jazdy. Od teraz nasi Czytelnicy mogą pokazać, która szkoła jest według nich najlepsza.
— Do egzaminu na prawo jazdy podchodziłem sześć razy. Nie winię instruktorów, ale raczej siebie, bo zawsze popełniałem proste błędy jeszcze na placu. Ale jeździłem w różnych szkołach jazdy i z różnymi instruktorami. Jedni siedzieli cicho i tylko wydawali polecenia, inni rozmawiali jak ze starym kolegą — opowiada pan Tomasz zaraz po zdanym egzaminie. — Osobiście wolę jeździć na luzie, bo właśnie to jest najtrudniejszy element przyszłego egzaminu — dodaje świeżo upieczony kierowca.
A Wy, jakich instruktorów wolicie? Dajcie im wyraz poparcia głosując na nich w naszym plebiscycie. Tytuł „ELka na 6” otrzymają szkoły, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Ogłoszenie wyników naszego plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na stronach internetowych Grupy WM.
Głosowanie potrwa do 5 lipca do godz. 23.59. Przez ostatnie dwa lata plebiscyt w powiecie kętrzyńskim wygrywała szkoła ADF Instruktorzy Wojciecha Markowicza. Jak będzie w tym roku?

Marek Szymański
Wojciech Caruk

REGULAMIN
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages