Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Ostatnie godziny głosowania

2018-05-26 10:00:00 (ost. akt: 2018-05-26 14:41:41)
Maksymilian Monkiewicz w ubiegłym roku zdobył tytuł Małego Księcia

Maksymilian Monkiewicz w ubiegłym roku zdobył tytuł Małego Księcia

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Poszukiwania Małej Księżniczki i Mał4ego Księcia dobiegają końca. Już tylko dzisiaj do północy przyjmujemy Wasze głosy. Jeszcze przed Dniem Dziecka okaże się kto zgarnął tytuł i koronę. W środę na czele rankingu byli Marcelina i Dawid.

Wśród książąt rywalizacja powinna się rozstrzygnąć pomiędzy trzema kandydatami. W chwili składania gazety na prowadzeniu był dwuletni Dawid, mieszkaniec Kętrzyna. — Dawid jest osobą o dobrym sercu, kochającą świat, spolegliwą, frapującą. Uczymy synka takich wartości jak empatia, pomoc drugiej osobie ale chcemy też utrwalić w nim pewność siebie, która będzie eskalować w dalszym życiu. Chcemy, by nie bał się realizować postawione sobie cele, marzenia. "Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia". Taka wygrana dla 2-latka byłaby ogromnym wyróżnieniem zarówno dowodem że można, potrafi. Wystarczy chcieć i mieć odwagę zrobić krok do przodu, zaryzykować — mówi mama Ewelina Drozdowicz. Tuż za Dawidem są 16 - miesięczny Alan i 14 miesięczny Michał. Obaj pochodzą z Kętrzyna.

Klasyfikacja małych księżniczek co chwilę ulega przetasowaniom. Na czele rywalizacji stoi mająca czternaście miesięcy Marcelina z Kotkowa. Wyprzedza młodszą o osiem miesięcy Blankę Wojciuszkiewicz z Windy, która liderowała księżniczkom przez dłuższy czas. W walce szyki może im jeszcze pomieszać mająca cztery latka Maria Żelichowska ze Starego Dworu Barciańskiego. Pozostałe księżniczki wciąż mogą „doszlusować” do czołówki.

W szranki o tytuł Małego Księcia stanęli już Fabian Zawadzki (5 lat) z Łankiejm oraz kętrzynianie: Alan Gierszewski (16 miesięcy), Dawid Drozdowicz (2 lata), Kacper Sikorski (16 miesięcy i Michał Krawiec (14 miesięcy). O tytuł Małej Księżniczki rywalizują: Leticia Silva Koniuszek (2 lata) z Reszla, Lena Zielińska (14 miesięcy) z Kętrzyna, Blanka Wojciuszkiewicz (6 miesięcy), Marcelina Paszkowska (14 miesięcy) z Kotkowa, Julia Czarnecka (2 lata) z Kętrzyna, Maria Żelichowska (4 lata) ze Starego Dworu Barciańskiego, Lena Maria Butajło (5 lat) z Kętrzyna, Michalina Szykowska (7 miesięcy) z Biedaszek Małych, Hania Szwark (2 lata) z Korsz, Weronika Adelka Rodak (4 miesiące) z Trzech Lip oraz Wiktoria Skonieczko z Niedział.

Akcja zakończy się dzisiaj o godz. 23.59. Jest prowadzona we wszystkich powiatach naszego województwa. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.


MAŁY KSIĄŻĘ:MAŁA KSIĘŻNICZKA:Regulamin: kliknij tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages