Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Ostatnie dni plebiscytu

2018-05-20 11:44:22 (ost. akt: 2018-05-20 11:47:30)
Maria Żelichowska

Maria Żelichowska

Kto nie marzy o tym, by choć chwilę czuć się jak książę czy księżniczka? Szukamy kandydatów do tych tytułów! Wystarczy przysłać zdjęcie dziecka. Może trafi na okładkę? Na zgłoszenia czekamy do 23 maja

Nasza akcja Mały Książę, Mała Księżniczka od lat cieszy się wielką popularnością. Nic dziwnego! Właśnie podczas tej akcji jest szansa, żeby ukochana pociecha sięgnęła po książęcą koronę.
Rodzice z niecierpliwością czekali na kolejną edycję naszej akcji. Dostaliśmy mnóstwo e-maili z pytaniem, kiedy znów ich dzieci będą mogły zaprezentować się w Gazecie. Postanowiliśmy nie być obojętni. I mamy świetną wiadomość! Wystartował nasz konkurs.
Dlaczego warto w nim wziąć udział? — To doskonała pamiątka i świetna zabawa— mówią zgodnie rodzice naszych laureatów.
Ale nie tylko! Zwycięzcy regionalni trafią na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. Kto wygra? O tym zadecydują nasi czytelnicy!
Rok temu Małą Księżniczką regionu została 7-letnia Julia Lubczyńska z Nowego Miasta Lubawskiego. Tytuł Małego Księcia natomiast zdobył trzymiesięczny Maksymilian Monkiewicz z Giżycka. W powiecie kętrzyńskim książęcą parą zostali: Zuzanna Korpusik (wtedy 2 lata) z Kętrzyna oraz Dominik Jan Dygant (wtedy 6 miesięcy) z Tolnik Małych (gm. Reszel).

Akcja potrwa do 26 maja 2018 roku. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.
Rywalizacja w powiecie kętrzyńskim zaczęła się od Małego Księcia. W szranki stanęli już Fabian Zawadzki (5 lat) z Łankiejm oraz kętrzynianie: Alan Gierszewski (16 miesięcy), Dawid Drozdowicz (2 lata), Kacper Sikorski (16 miesięcy i Michał Krawiec (14 miesięcy). O tytuł Małej Księżniczki rywalizują: Leticia Silva Koniuszek (2 lata) z Reszla, Lena Zielińska (14 miesięcy) z Kętrzyna, Blanka Wojciuszkiewicz (6 miesięcy), Marcelina Paszkowska (14 miesięcy) z Kotkowa, Julia Czarnecka (2 lata) z Kętrzyna, Maria Żelichowska (4 lata) ze Starego Dworu Barciańskiego, Lena Maria Butajło (5 lat) z Kętrzyna, Michalina Szykowska (7 miesięcy) z Biedaszek Małych, Hania Szwark (2 lata) z Korsz i Weronika Adelka Rodak (4 miesiące) z Trzech Lip. Czekamy na kolejne zgłoszenia. O koronę księżniczki dzielnie walczy od 15 maja Weronika Adelka Rodak. — Zgłosiłam córeczkę do konkursu aby podzielić się sympatycznym widokiem śmiejącego się,beztroskiego dziecka. Wiele osób wspierało mnie, aby przyszła ona na świat dlatego to dla nich wysłałam to zdjęcie — mówi Diana Rodak. — Każde dziecko powinno być wyjątkowe dla swoich rodziców. Nasza córka to nasz promyczek na którego czekaliśmy wiele lat. Taka nasza gwiazdeczka która pomimo naszych trosk ciągle się uśmiecha i sprawia, że człowiek zapomina o złych chwilach — dodaje mama.

Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godziny 12.
Pełny regulamin dostępny jest na naszej stronie www.ketrzyn.wm.pl

Wojciech Caruk

W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni.
Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail odpowiednio do miejsca zamieszkania. W przypadku Kętrzyna i powiatu kętrzyńskiego jest to ketrzyn@gazetaolsztynska.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

MAŁY KSIĄŻĘ:


MAŁA KSIĘŻNICZKA:


Regulamin: kliknij tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages