Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Kto zostanie książęcą parą? Można jeszcze zgłaszać kandydatów i kandydatki

2018-05-06 11:44:34 (ost. akt: 2018-05-06 07:49:28)

Kto nie marzy o tym, by choć chwilę czuć się jak książę czy księżniczka? Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia! Wystarczy przysłać zdjęcie dziecka. Może trafi na okładkę? Chętni już są. Czekamy na kolejne kandydatury

Nasza akcja Mały Książę, Mała Księżniczka od lat cieszy się wielką popularnością. Nic dziwnego! Właśnie podczas tej akcji jest szansa, żeby ukochana pociecha sięgnęła po książęcą koronę.
Rodzice z niecierpliwością czekali na kolejną edycję naszej akcji. Dostaliśmy mnóstwo e-maili z pytaniem, kiedy znów ich dzieci będą mogły zaprezentować się w Gazecie. Postanowiliśmy nie być obojętni. I mamy świetną wiadomość! Wystartował nasz konkurs.
Dlaczego warto w nim wziąć udział? — To doskonała pamiątka i świetna zabawa— mówią zgodnie rodzice naszych laureatów.
Ale nie tylko! Zwycięzcy regionalni trafią na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. Kto wygra? O tym zadecydują nasi czytelnicy!
Rok temu Małą Księżniczką regionu została 7-letnia Julia Lubczyńska z Nowego Miasta Lubawskiego. Tytuł Małego Księcia natomiast zdobył trzymiesięczny Maksymilian Monkiewicz z Giżycka. W powiecie kętrzyńskim książęcą parą zostali: Zuzanna Korpusik (wtedy 2 lata) z Kętrzyna oraz Dominik Jan Dygant (wtedy 6 miesięcy) z Tolnik Małych (gm. Reszel).

Akcja potrwa do 26 maja 2018 roku. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.
Rywalizacja w powiecie kętrzyńskim zaczęła się od Małego Księcia. W szranki stanęli już Fabian Zawadzki (5 lat) z Łankiejm oraz kętrzynianie: Alan Gierszewski (16 miesięcy), Dawid Drozdowicz (2 lata) i Michał Krawiec (14 miesięcy). Pojawiły się też pierwsze Małe Księżniczki - Leticia Silva Koniuszek (2 lata) z Reszla i Lena Zielińska (14 miesięcy) z Kętrzyna. Z impetem dołączyła do nich również Blanka Wojciuszkiewicz (6 miesięcy) z Windy. Czekamy na kolejne zgłoszenia. W gronie książąt prowadzi obecnie Dawid Drozdowicz. — Dawid jest osobą o dobrym sercu, kochającą świat, spolegliwą, frapującą. Uczymy synka takich wartości jak empatia, pomoc drugiej osobie ale chcemy też utrwalić w nim pewność siebie, która będzie eskalować w dalszym życiu. Chcemy, by nie bał się realizować postawione sobie cele, marzenia. "Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia". Taka wygrana dla 2-latka byłaby ogromnym wyróżnieniem zarówno dowodem że można, potrafi. Wystarczy chcieć i mieć odwagę zrobić krok do przodu, zaryzykować — mówi mama Ewelina Drozdowicz. Chłopiec już przejawia swoje talenty i zainteresowania. — Lubi tańczyć, malować oraz grać na przeróżnych instrumentach muzycznych. Każdego dnia czy to po śniadaniu, spacerze bądź przed dobranocką; bierze nas za ręce i pokazuje swoje rysunki bądź gra nam melodię. Cieszy nas ten widok kiedy emanuje szczęściem przy tych czynnościach. Syn sprawdza się również w fotomodelingu. Jest po kilku profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Dla synka to super zabawa a dla nas przepiękne pamiątki które towarzyszą nam każdego dnia ponieważ zdjęcia zawisły w ramkach na ścianie. Wiele z naszych uśmiechów zaczyna się właśnie od Dawida — dodaje mama.

Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godziny 12.
Pełny regulamin dostępny jest na naszej stronie www.ketrzyn.wm.pl

Wojciech Caruk

W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni.
Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail odpowiednio do miejsca zamieszkania. W przypadku Kętrzyna i powiatu kętrzyńskiego jest to ketrzyn@gazetaolsztynska.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

MAŁY KSIĄŻĘ:


MAŁA KSIĘŻNICZKA:


Regulamin: kliknij tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages