Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Mały Książę i Mała Księżniczka. Trwa walka o tytuł. Czekamy na kolejne kandydatury.

2018-04-30 09:13:20 (ost. akt: 2018-04-30 09:56:57)
Blanka Wojciuszkiewicz (6 miesięcy) z Windy

Blanka Wojciuszkiewicz (6 miesięcy) z Windy

Autor zdjęcia: archiwum

Kto nie marzy o tym, by choć chwilę czuć się jak książę czy księżniczka? Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia! Wystarczy przysłać zdjęcie dziecka. Może trafi na okładkę?

Nasza akcja Mały Książę, Mała Księżniczka od lat cieszy się wielką popularnością. Nic dziwnego! Właśnie podczas tej akcji jest szansa, żeby ukochana pociecha sięgnęła po książęcą koronę.
Rodzice z niecierpliwością czekali na kolejną edycję naszej akcji. Dostaliśmy mnóstwo e-maili z pytaniem, kiedy znów ich dzieci będą mogły zaprezentować się w Gazecie. Postanowiliśmy nie być obojętni. I mamy świetną wiadomość! Wystartował nasz konkurs.
Dlaczego warto w nim wziąć udział? — To doskonała pamiątka i świetna zabawa— mówią zgodnie rodzice naszych laureatów.
Ale nie tylko! Zwycięzcy regionalni trafią na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. Kto wygra? O tym zadecydują nasi czytelnicy!
Rok temu Małą Księżniczką regionu została 7-letnia Julia Lubczyńska z Nowego Miasta Lubawskiego. Tytuł Małego Księcia natomiast zdobył trzymiesięczny Maksymilian Monkiewicz z Giżycka. W powiecie kętrzyńskim książęcą parą zostali: Zuzanna Korpusik (wtedy 2 lata) z Kętrzyna oraz Dominik Jan Dygant (wtedy 6 miesięcy) z Tolnik Małych (gm. Reszel).

Akcja potrwa do 26 maja 2018 roku. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.
Rywalizacja w powiecie kętrzyńskim zaczęła się od Małego Księcia. W szranki stanęli już Fabian Zawadzki (5 lat) z Łankiejm oraz kętrzynianie: Alan Gierszewski (16 miesięcy), Dawid Drozdowicz (2 lata) i Michał Krawiec (14 miesięcy). Pojawiły się też Małe Księżniczki - Leticia Silva Koniuszek (2 lata) z Reszla, Lena Zielińska (14 miesięcy) z Kętrzyna. Kilka dni temu do rywalizacji z impetem przystąpiła Blanka Wojciuszkiewicz (6 miesięcy) z Windy. Czekamy na kolejne zgłoszenia. Dwuletnia Leticia z Reszla, była pierwszą kandydatką do korony Księżniczki. — Zgłosiliśmy córkę do konkursu, aby mieć pamiątkę. Jestem lokalna patriotka, a nasza córka urodziła się i spędziła większość swojego życia w Ekwadorze (i Brazylii). Zależy mi na tym, aby teraz, podczas naszego pobytu w Polsce, była częścią lokalnej społeczności i aby pozostał po tym ślad — mówi Monika Silva Veras, mama dziewczynki. Zdradza też, że jej córka ma mnóstwo pasji. — Lela uwielbia ludzi. Wychowała się wśród gości z całego świata w naszym hostelu w Ekwadorze. Po ojcu odziedziczyła miłość do muzyki. Do tego taniec, literatura, poezja i przyroda . Kocha też, tak jak jej rodzice, polską kuchnię, szczególnie śledzie - opowiada mama. Jednym z talentów dwulatki jest jej wielojęzyczność. Mówi po polsku, portugalsku, angielsku i pamięta jeszcze hiszpański. Jest pełna energii i entuzjazmu, niczego się nie boi i nie krępuje. — Objechała już z nami kawał świata - uwielbia podróże i ludzi. Tańczy, śmieje się, śpiewa i recytuje wierszyki w kilku różnych językach od rana do nocy. Nad życie kocha swoją babcię i dziadka z Ketrzyna — dodaje Monika Silva Veras

Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godziny 12.
Pełny regulamin dostępny jest na naszej stronie www.ketrzyn.wm.pl

W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni.
Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail odpowiednio do miejsca zamieszkania. W przypadku Kętrzyna i powiatu kętrzyńskiego jest to ketrzyn@gazetaolsztynska.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

MAŁY KSIĄŻĘ:


MAŁA KSIĘŻNICZKA:


Regulamin: kliknij tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages