Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Wsparli akcję sadzenia drzewek

2018-04-28 08:46:38 (ost. akt: 2018-04-28 09:14:59)

Autor zdjęcia: archiwum KPP

W leśnictwie Święta Lipka odbyła się akcja sadzenia lasu. W uroczystym sadzeniu wzięli udział komendanci z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie i Mrągowie - insp. Dariusz Ślęzak i mł. insp. Andrzej Skol, przedstawiciele samorządów lokalnych - Starosta Mrągowski Antoni Karaś, Burmistrz Reszla Marek Janiszewski oraz o. Jacek Jackowicz i przedstawiciele strażaków i leśników.

26 kwietnia w leśnictwie Święta Lipka odbyło się uroczyste sadzenie lasu, aby w ten sposób upamiętnić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Zostały posadzone lipy oraz świerki. W sadzeniu wziął udział Starosta Mrągowski Antoni Karaś, Burmistrz Reszla Marek Janiszewski, o. Jacek Jackowicz oraz służby mundurowe reprezentowane przez policjantów, strażaków i leśników. Zaproszenie przyjęli także komendanci z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie i Mrągowie insp. Dariusz Ślęzak i mł. insp. Andrzej Skol, którzy czynnie włączyli się w sadzenie młodych drzewek.

md/tm

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages