Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Ostatni dzwonek w Karolewie

2018-04-28 08:02:02 (ost. akt: 2018-04-28 09:15:45)

Autor zdjęcia: Stella Stukanowa

Osiemdziesięciu sześciu absolwentów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie 27 kwietnia po raz ostatni usłyszało szkolny dzwonek.

Wzruszeni, przejęci i odświętni brali udział w szkolnej akademii. Uroczyste rozdanie świadectw, wyróżnień i dyplomów przeplatało się z wyrażaniem wdzięczności dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i braci szkolnej. Nie zabrakło kwiatów, życzeń i pięknych muzycznych dedykacji. Myśl Marka Twaina: "Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj" przewijała się w przemówieniach Dyrektora Szkoły pana Jana Mickiewicza oraz przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Miło było oglądać na scenie abiturientów wyróżnionych za wyniki w nauce, sukcesy w olimpiadach i konkursach, frekwencję i zaangażowanie na rzecz klasy i szkoły. W tym roku zaszczytny tytuł oraz odznakę Absolwenta Roku otrzymała uczennica klasy IV b Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Weronika Karolina Deryło. Młodsi koledzy i koleżanki w zabawnych scenkach przedstawili dalsze losy naszych absolwentów z przekazem, by zamiast Królestwa GOPS-u wybierali wiarę, nadzieję i miłość... Apel zakończył się upragnionym ostatnim dzwonkiem, który obwieścił koniec szkoły. Żeglujcie szczęśliwie!
Tekst: Janina Fąderska
Zdjęcia: Stella Stukanowa


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: karolewo12

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages