Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Mianowanie na pierwszy stopień w korpusie chorążych

2018-04-25 16:51:18 (ost. akt: 2018-04-28 09:19:01)

Autor zdjęcia: w-mosg

25 kwietnia Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Robert Inglot wręczył 5 funkcjonariuszom w służbie stałej akty mianowania na pierwszy stopień w korpusie chorążych oraz listy gratulacyjne jubilatom.

Uroczystość odbyła się w asyście pocztu sztandarowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej oraz kapelana Straży Granicznej kpt. SG Marcina Pysz. Komendant pogratulował funkcjonariuszom SG i życzył dalszych awansów oraz wytrwałości w wykonywaniu obowiązków służbowych. Jubilatom za 35 lat pracy, Wandzie Turonek – pracownikowi Sekcji Serwisu Wydziału Łączności i Informatyki oraz Mirosławowi Zasztowt – pracownikowi Zespołu Konserwacji Sekcji Gospodarki Mieszkaniowej i Kwaterunkowej Wydziału Techniki i Zaopatrzenia podziękował i życzył sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Źródło: W-MOSG

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages