Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Funkcjonariusze policji na Targach Pracy

2018-04-22 11:31:36 (ost. akt: 2018-04-24 09:11:36)

Autor zdjęcia: Wojciech Caruk

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie na czele z zastępcą komendanta mł. insp. Marcinem Piechotą uczestniczyli w targach pracy i edukacji zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie nad którymi patronat honorowy objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki. Zainteresowani zostali zapoznani z procedurą rekrutacji do służby w policji.

Wczoraj w sali konferencyjnej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kętrzynie odbyły się targi pracy i edukacji, nad którymi patronat honorowy objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki. Podczas targów obecny był także zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie mł. insp. Marcin Piechota. Wśród stoisk znalazł się punkt, w którym kętrzyńscy policjanci informowali uczestników targów jakie kryteria i warunki musi spełnić kandydat do służby w policji. Każdy zainteresowany mógł dowiedzieć się o etapach postępowania kwalifikacyjnego, postępowania sprawdzającego oraz systemu punktowego i listy rankingowej. Dodatkowo uczestnicy targów mogli zobaczyć film pokazujący test sprawności fizycznej.

Z myślą o przyszłych kandydatach zostały przygotowane ulotki informacyjne, w których znajdowały się m.in. dane dotyczące poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej oraz sposobie i miejscu złożenia dokumentów, jaki musi przejść każdy kandydat do służby.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane pracą w policji mogą znaleźć niezbędne informację na ten temat na stronie internetowej www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl w zakładce „Rekrutacja”. Zachęcamy!!!

md/in

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ja 40 #2489123 | 83.31.*.* 22 kwi 2018 12:18

    jak ta piękna pani policjant się nazywa?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages