SP4 w Finale Mistrzostw Województwa

2018-04-16 07:32:46(ost. akt: 2018-04-16 09:46:13)

Autor zdjęcia: SP 4 Kętrzyn

4 kwietnia w Hali Mistrzów przy Szkole podstawowej nr 4 w Kętrzynie odbył się I półfinał Mistrzostw Województwa w mini koszykówce chłopców szkół podstawowych.
W zawodach brały udział drużyny: SP nr 4 Kętrzyn, SP nr 2 Olsztyn i SP Wilkowo. Turniej został rozegrany systemem ,,każdy z każdym”. Zwycięzcą zawodów została Szkoła Podstawowa nr 2 z Olsztyna, a drugie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 4 z Kętrzyna. Obie szkoły awansowały do Finału Mistrzostw Województwa.
Skład reprezentacji SP nr 4 Kętrzyn: I. Bieńczak, N. Gudaczewski, Sz. Jaroń, K. Kiełczykowski, J. Kulesza, W. Kurowski, P. Lewczyk, A. Pieciun, W. Platz, N.Pyszora, M. Stefański, O.Zalewski.