Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Pierwsi kandydaci na Księcia już są. Czekamy też na Księżniczki.

2018-04-05 15:55:32 (ost. akt: 2018-04-07 08:51:52)
Alan Gierszewski, 16 miesięcy, Kętrzyn

Alan Gierszewski, 16 miesięcy, Kętrzyn

Kto nie marzy o tym, by choć chwilę czuć się jak książę czy księżniczka? Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia! Wystarczy przysłać zdjęcie dziecka. Może trafi na okładkę?

Nasza akcja Mały Książę, Mała Księżniczka od lat cieszy się wielką popularnością. Nic dziwnego! Właśnie podczas tej akcji jest szansa, żeby ukochana pociecha sięgnęła po książęcą koronę.

Rodzice z niecierpliwością czekali na kolejną edycję naszej akcji. Dostaliśmy mnóstwo e-maili z pytaniem, kiedy znów ich dzieci będą mogły zaprezentować się w Gazecie. Postanowiliśmy nie być obojętni. I mamy świetną wiadomość! Już dzisiaj (27.03.2018) startuje nasz konkurs.

Dlaczego warto w nim wziąć udział? — To doskonała pamiątka i świetna zabawa— mówią zgodnie rodzice naszych laureatów.
Ale nie tylko! Zwycięzcy regionalni trafią na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. Kto wygra? O tym zadecydują nasi czytelnicy!
Rok temu Małą Księżniczką regionu została 7-letnia Julia Lubczyńska z Nowego Miasta Lubawskiego. Tytuł Małego Księcia natomiast zdobył trzymiesięczny Maksymilian Monkiewicz z Giżycka.
Dorota i Mirosław, rodzice Małej Księżniczki, śmiali się, że ich córka powtórzyła sukces sprzed lat. — Kiedyś Julka już zdobyła koronę w konkursie „Gazety Olsztyńskiej". Zachowaliśmy Gazetę na pamiątkę! — cieszyli się rodzice dziewczynki. Julia Lubczyńska przyznała, że korona to powód do dumy. — Jestem bardzo zadowolona, że mi się udało wygrać! Wszyscy już mnie widzieli w Gazecie! — mówiła. Mały Książę natomiast koronację... przespał, nic dziwnego, miał wtedy tylko trzy miesiące.

Akcja potrwa do 26 maja 2018 roku. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Rywalizacja w powiecie kętrzyńskim zaczęła się od Małego Księcia. W szranki stanęli już Fabian Zawadzki, lat 5, z Łankiejm oraz 16 - miesięczny Alan Gierszewski z Kętrzyna. Czekamy na kolejnych kandydatów do książęcego tytułu oraz kandydatki na Małą Księżniczkę.

Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godziny 12.
Pełny regulamin dostępny jest na naszej stronie www.ketrzyn.wm.pl

Aleksandra Tchórzewska


W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni.
Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail odpowiednio do miejsca zamieszkania. W przypadku Kętrzyna i powiatu kętrzyńskiego jest to ketrzyn@gazetaolsztynska.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.


MAŁY KSIĄŻĘ:MAŁA KSIĘŻNICZKA:Regulamin: kliknij tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages