Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Młodzież z Karolewa na XXIV Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH Kielce 2018

2018-03-20 08:50:53 (ost. akt: 2018-03-20 13:59:29)

Autor zdjęcia: Adam Rybitwa

Wspaniała nagroda za wyniki w nauce i frekwencję - wycieczka zawodowa dla najlepszej klasy w ZSCKR w Karolewie!

„Bitwa o najwyższą średnią ocen i najwyższą frekwencję” to już tradycja w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie. To gra warta świeczki, bo nagrodą jest wyjazd edukacyjno-integracyjny dla zwycięskiej klasy. W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klasy I Technikum Rolniczego i Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki stanęli na najwyższym podium w obu tych kategoriach. O tym, że warto być drużyną grającą do jednej bramki przekonali się 17 marca 2018 roku, uczestnicząc w XXIV Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH - największych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Zarówno rolnicy, jaki i mechanicy – agrotronicy mieli okazję zobaczyć, dyktującą trendy w branży rolniczej, ekspozycję zgromadzoną w 11 halach wystawienniczych oraz na terenie zewnętrznym, bo AGROTECH to targi z plejadą światowych marek w dziedzinie rolnictwa, które gromadzą wystawców z 20 krajów świata.

Wiedzę z pierwszej ręki można było zdobyć na temat ciągników, maszyn rolniczych, narzędzi i urządzeń do produkcji roślinnej i zwierzęcej, środków do produkcji rolniczej takich jak: nasiona roślin rolniczych, środki ochrony roślin i nawozy, pasze i dodatki paszowe. Wszystko to stanowiło przedmiot zachwytu i niekończących się dyskusji. Targi AGROTECH są miejscem prezentacji liderów rynku rolniczego na świecie, to również merytoryczne konferencje, konsultacje z ekspertami, warsztaty i spotkania organizowane przez wystawców na stoiskach. W wydarzeniu udział biorą czołowe instytucje i instytuty rolnicze w Polsce.
Nasi uczniowie błyszczeli wiedzą zawodową, wygrywając wiele quizów organizowanych przez przedstawicieli marek wystawianych produktów. Nie chcemy, aby nasza relacja zawierała lokowanie produktu, więc nie zdradzamy, co stanowiło obiekt westchnień i podziwu, bo kto, to łatwo się domyślić.

Lucyna Olszewska - wychowawczyni klasy II TR/TMRiACzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: karolewo12

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages