Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Funkcjonariusze na drugim miejscu podium

2018-03-19 15:34:31 (ost. akt: 2018-03-20 13:59:50)

Autor zdjęcia: w-mosg

Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej podziękował funkcjonariuszom, którzy reprezentowali oddział w 9 dyscyplinach sportowych SG, wpisanych do kalendarza imprez sportowych w 2017 roku.

Warmińsko-Mazurski Oddział SG w klasyfikacji końcowej imprez sportowych Straży Granicznej, po zaciętej walce stanął na drugim stopniu podium.

16 marca w trakcie spotkania ze sportowcami, płk SG Robert Inglot wręczył zwycięzcom listy gratulacyjne. Komendant podziękował wszystkim zawodnikom, którzy stanęli do walki w następujących konkurencjach: narciarstwie biegowym, kolarstwie górskim, strzelaniu, biegu przełajowym na dystansie 15 km, piłce siatkowej plażowej, w zawodach „Najlepsi w Straży Granicznej”, piłce nożnej, koszykówce oraz piłce siatkowej.

Na zakończenie spotkania płk SG Robert Inglot wręczył pamiątkowy grawerton chor. szt. SG Ireneuszowi Ślusarczykowi-funkcjonariuszowi Sekcji Szkolenia Wydziału Kadr i Szkolenia, który odpowiedzialny jest za przygotowanie reprezentacji do poszczególnych zawodów.

Funkcjonariuszy biorących udział w sportowych zmaganiach wspierały związki zawodowe Straży Granicznej.

Źródło: W-MOSG


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages