Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Znamy SuperSołtysa powiatu kętrzyńskiego

2018-03-18 11:47:13 (ost. akt: 2018-03-22 09:32:37)
Regina Kuśmierowska (w środku ze statuetką) została Złotym Sołtysem powiatu kętrzyńskiego. Srebro przypadło w udziale Iwonie Kaszewskiej (po prawej), a brąz Gertrudzie Warno (po lewej).

Regina Kuśmierowska (w środku ze statuetką) została Złotym Sołtysem powiatu kętrzyńskiego. Srebro przypadło w udziale Iwonie Kaszewskiej (po prawej), a brąz Gertrudzie Warno (po lewej).

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Regina Kuśmierowska z sołectwa Parys została tegorocznym laureatem plebiscytu na SuperSołtysa. Druga w głosowaniu była Iwona Kaszewska z sołectwa Ogródki, a trzecia była sołtys Silca - Gertruda Warno.

W piątek 16 marca w restauracji Pirat w Olsztynie odbyła się gala, podczas której wręczono statuetki złotym, srebrnym i brązowym sołtysom z każdego powiatu. Na SuperSołtysa 2018 w powiecie kętrzyńskim czytelnicy "Gazety w Kętrzynie" wybrali Reginę Kuśmierowską, sołtysa sołectwa Parys w gminie Korsze. Srebrną Sołtys okrzyknięto Iwonę Kaszewską z sołectwa Ogródki w gminie Barciany, zaś Brązowym Sołtysem 2018 została Gertruda Warno z sołectwa Silec w gminie Srokowo

Plebiscyt zorganizowany przez "Gazetę Olsztyńską" i "Dziennika Elbląskiego" był prowadzony we wszystkich powiatach naszego województwa. Dodatkowo zostały przyznane tytuły SuperSołtysów województwa warmińsko-mazurskiego. Tu nie było już dodatkowego głosowania, te tytuły otrzymali sołtysi, którzy uzyskali największą liczbę głosów wśród wszystkich kandydatów ze wszystkich powiatów.

Tytuł SuperSołtysa województwa warmińsko-mazurskiego otrzymał
Czesław Janczewski, sołtys sołectwa Mikosze w gminie Orzysz. Srebro przypadło w udziale Marianowi Ruckiego z sołectwa Gajewo w gminie Giżycko, a brąz Lechowi Hermanowiczowi z sołectwa Stega w gminie Górowo Iławeckie.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages