Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Spotkanie pełnomocników granicznych w Kętrzynie

2018-03-15 12:44:50 (ost. akt: 2018-03-15 17:00:56)

Autor zdjęcia: w-mosg

Wczoraj, 14 marca w Warmińsko–Mazurskim Oddziale Straży Granicznej, odbyło się spotkanie Pełnomocników Granicznych Rzeczypospolitej Polskiej odcinka kętrzyńskiego i Federacji Rosyjskiej odcinka kaliningradzkiego.

Delegacji Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej przewodniczył płk SG Robert Inglot, zaś stronie rosyjskiej gen. mjr Nikołaj Jewgieniewicz Panczenko.

Podczas posiedzenia strony przeanalizowały stan ochrony polsko-rosyjskiej granicy państwowej na wspólnym odcinku w 2017 roku. Wymieniono się informacjami dotyczącymi wyników ochrony wspólnego odcinka granicy państwowej, a także funkcjonowania przejść granicznych. Podsumowano przegląd znaków granicznych na odcinku polsko-rosyjskiej granicy państwowej oraz wyniki pracy realizowanej w ramach aparatów pełnomocników granicznych.

W trakcie spotkania szczególną uwagę zwrócono na aktualną sytuację na polsko-rosyjskiej granicy państwowej w kontekście zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji.

Strony zaproponowały wspólne przedsięwzięcia ukierunkowane na profilaktykę w celu zapewnienia porządku prawnego na granicy w okresie trwania i przygotowań do Mistrzostw oraz wymianę informacji w tym zakresie.

Źródło: W-MOSG


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages