Czwartek, 4 czerwca 2020. Imieniny Christy, Helgi, Karola

Orkiestra dalej gra

2018-01-27 12:00:00 (ost. akt: 2018-01-28 13:56:33)
Rzeczy  nie sprzedane 14 stycznia można znaleźć na aukcjach allegro i na Facebooku kętrzyńskiego sztabu.

Rzeczy nie sprzedane 14 stycznia można znaleźć na aukcjach allegro i na Facebooku kętrzyńskiego sztabu.

Autor zdjęcia: Dorota Gawerska

Wprawdzie 26 Finał WOŚP już za nami, ale kętrzyński Sztab pracuje pełną parą. Nie wsparłeś Orkiestry 14 stycznia? Nic straconego. Masz jeszcze okazję.

Wszystko za sprawą aukcji, które już toczą się na allegro. Można tam znaleźć masę ciekawych rzeczy, które nie zostały zlicytowane lub sprzedane podczas imprezy finałowej 14 stycznia. Wśród gadżetów można znaleźć m.in. kalendarz ścienny z autografem od Marty Walczykiewicz - Wicemistrzyni Olimpijskiej z Rio w kajakarstwie, gadżety WOŚP i zespołu Nocny Kochanek, płyty, książki, obrazy. Część rzeczy jest licytowanych również bezpośrednio na facebooku.

- Otrzymaliśmy naprawdę niesamowicie dużą ilość rzeczy na finałową licytację. Gdybyśmy chcieli licytować wszystko, to impreza trwałaby cały weekend - cieszy się Marek Małagocki, Szef Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kętrzynie. - Wiele przedmiotów udało się sprzedać po aukcji na stoisku pod sceną. Jednak sporo ciekawych gadżetów zostało. Czas na rozliczenie mamy do końca lutego i chcemy ten okres maksymalnie wykorzystać na powiększenie kwoty dla Fundacji WOŚP.

Tegoroczny finał odbył się 14 stycznia. Kętrzyński Sztab zebrał 52 282,28 zł. W całym powiecie kętrzyńskim zebrano prawie 100 tys. zł.

Wolontariusze z Kętrzyna zapraszają również do swojej siedziby w Powiatowym Domu Kultury "Czerwony Tulipan" przy ul. Pocztowej 13 w Kętrzynie. W czwartki w godz. 14.00 - 16.00 i w piątki od 14.00 do 17.00 będzie można zakupić przedmioty, które nie trafią na internetowe aukcje.

Szczegółowe informacje można znaleźć na facebooku SztabWOSPKetrzyn .

Wojciech Caruk

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages