Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Kętrzyńscy policjanci najlepsi podczas turnieju piłki halowej w Olecku

2018-01-16 09:46:53 (ost. akt: 2018-01-17 17:25:38)

Autor zdjęcia: KPP Kętrzyn

Drużyna kętrzyńskich policjantów stanęła na podium zajmując I miejscu w Turnieju Piłki Halowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku. W imprezie wzięło udział 6 drużyn. Wyróżniono również najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika turnieju.

W sobotę, 13 stycznia 2018 r., w hali widowiskowo - sportowej „Lega” w Olecku odbył się V Turniej Piłki Halowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku. Impreza została zorganizowana przez przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Olecku. Celem spotkania było propagowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu oraz podnoszenie sprawności fizycznej mundurowych.

Tegoroczne spotkanie otworzył mł. insp. Dariusz Stachelek I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Olecku, który przywitał uczestników turnieju i życzył wszystkim powodzenia w rywalizacji o najważniejszy puchar turnieju.

Do rywalizacji stanęło 6 drużyn. Były to drużyny policyjne z Gołdapi, Olecka, Węgorzewa, Kętrzyna, Ełku oraz drużyna Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach. Mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”, po 10 minut. Podczas imprezy rozegrano łącznie 15 meczy, w których padło 20 bramek.

Klasyfikacja turnieju:

I miejsce KPP Kętrzyn

II miejsce KPP Gołdap

III miejsce KM PSP Suwałki

IV miejsce KPP Węgorzewo

V miejsce KPP Ełk

VI miejsce KPP Olecko

W turnieju zostali także wyróżnieni: najlepszy bramkarz Przemysław Siergiej z KM PSP w Suwałkach, najlepszy strzelec Kamil Wierzchowski z KM PSP w Suwałkach oraz najlepszy zawodnik Mariusz Dęby z KPP w Węgorzewie.

Turniej odbył się dzięki zaangażowaniu i wsparciu Wojewódzkiego Zarządu NSZZ Policjantów w Olsztynie, Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Olecku oraz innych sponsorów.

Spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze. Walka była zacięta, ale wszystko przebiegło w ramach zasad fair play.


Źródło: KPP KętrzynCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages