Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Świąteczne warsztaty rodzinne

2017-12-23 17:07:11 (ost. akt: 2017-12-23 17:14:35)

Autor zdjęcia: SP Kruszewiec

Okres przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia to szczególna okazja do poznania przez dzieci polskich tradycji świątecznych, a najlepiej kiedy robią to razem z rodzicami.

21 grudnia w Szkole Podstawowej w Kruszewcu odbyły się świąteczne warsztaty rodzinne, na które zostali zaproszeni rodzice wraz z dziećmi z grupy przedszkolnej „Smerfy” i „Misie”. Warsztaty przygotowały i poprowadziły nauczycielki Beata Jaświn i Barbara Januszczak.
Celem zajęć było wywołanie radosnego nastroju spowodowanego zbliżającymi się świętami i obecnością rodziców oraz wzmocnienie wzajemnych relacji opartych na szacunku, akceptacji i miłości. Dzieci wspólnie z rodzicami wykonały ozdoby i dekoracje świąteczne. Do wykonania ozdób wykorzystano różnorodne materiały plastyczne. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze przy brzmieniu kolęd i pastorałek.
Rodzinne spotkanie było niezwykle radosne i przeniosło wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wszyscy świetnie się bawili, była to także doskonała okazja do rozmowy. Wspólna zabawa i praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.
Serdecznie dziękujemy rodzicom i bliskim, którzy razem ze swoimi pociechami wzięli udział w zajęciach. Życzymy wszystkim zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Barbara Januszczak
Beata Jaświn
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages