Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Policjanci z Warmii i Mazur na III miejscu podium Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej

2017-11-21 16:46:25 (ost. akt: 2017-11-21 16:53:28)
"Brązowa" drużyna. Pierwszy z lewej: Dariusz Ślęzak, Komendant Powiatowy Policji w Kętrzynie

"Brązowa" drużyna. Pierwszy z lewej: Dariusz Ślęzak, Komendant Powiatowy Policji w Kętrzynie

Autor zdjęcia: KPP Kętrzyn

Drużyna policjantów reprezentująca garnizon warmińsko-mazurski, zajęła III miejsce podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej, które odbyły się w Radomiu. W sportowej imprezie brało udział 8 drużyn, które reprezentowały różne służby mundurowe.

Miniony weekend (18-19.11.17 r.) był prawdziwym maratonem siatkówki służb mundurowych. W hali III Liceum Ogólnokształcącego im. Dionizego Czachowskiego w Radomiu, rywalizowali siatkarze różnych służb mundurowych. Łącznie 8 drużyn z całego kraju walczyło o miano Mistrza Polski Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej.

W Mistrzostwach wzięły udział drużyny z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, Związek Leśników Polskich w Radomiu, TEMIDA Radom, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Drużynę Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie reprezentowało 9 funkcjonariuszy z garnizonu warmińsko-mazurskiego, w tym komendant KPP Kętrzyn:

Dariusz Ślęzak Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie,
Arkadiusz Bloch Oddział Prewencji Policji Olsztyn,
Mariusz Kozłowski Komenda Powiatowa Policji w Lidzbarku Warmińskim,
Przemysław Polechoński Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie,
Andrzej Mankow Komenda Miejska Policji w Olsztynie,
Dawid Wasiewicz Komenda Miejska Policji w Olsztynie,
Remigiusz Baliński Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie,
Dawid Suski Komenda Powiatowa Policji w Iławie,
Rafał Zawalniak Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie.

Rywalizacja rozpoczęła się w sobotę (18.11.17 r.) punktualnie o godzinie 9.00 i była bardzo wyrównana. Mecze eliminacyjne rozegrano w dwóch grupach, z każdej grupy do dalszych rozgrywek awansowały dwa najlepsze zespoły. W rywalizacji grupowej na parkiecie stanęły drużyny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie oraz Mistrzowie Polski Policji w Piłce Siatkowej drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Po zaciętej walce lepsi okazali się policjanci z KWP Olsztyn.

W końcowej klasyfikacji pierwsze miejsce przypadło Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Na drugim miejscu uplasowała się Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, natomiast drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie stanęła na podium zajmując III miejsce.

Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz nagrody finansowe ufundowane przez organizatora.

Zawody zostały zorganizowane z myślą o podnoszeniu sprawności fizycznej oraz propagowaniu piłki siatkowej wśród służb mundurowych. Ponadto impreza była doskonałą okazją do wymiany doświadczeń zawodowych. Należy podkreślić, że zawody stały na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym, przebiegały w sportowej atmosferze i cieszyły się dużym uznaniem ze strony uczestniczących w nich zawodników.

Naszej drużynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


mł. asp. Ewelina Piaścik
Rzecznik Komendanta Powiatowego Policji
w Kętrzynie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages