Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Ponad stu zawodników w jubileuszowym memoriale

2017-11-21 12:28:02 (ost. akt: 2017-11-21 13:03:24)
Zwycięzcy w kategorii Skrzat.

Zwycięzcy w kategorii Skrzat.

Autor zdjęcia: Arch. Organizatora

19 listopada w hali sportowej Powiatowego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Kętrzynie odbył się X Memoriał Marty Komor w Tenisie Stołowym.

W zawodach wystartowało 101 zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych. Rozegrano ponad 200 meczów często długich w systemie rosyjskim do dwóch przegranych.
- Szczególne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu X Memoriału Marty Komor składamy rodzicom dzieci UKS Olimp Kętrzyn za pomoc i zaangażowanie oraz Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji i Powiatowemu Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Kętrzynie - mówi Krzysztof Targoński, organizator zawodów .

Kategoria dziewcząt Skrzat
1 Krynicka Alicja- Pisanica
2 Aftyka Julia - Giżycko

Kategoria chłopców Skrzat
1 Ziemba Bartosz - Giżycko
2 Stachowiak Kajetan - Olsztyn
3 Korzeniewski Andrzej - Olsztyn

Kategoria dziewcząt Żak
1 Bogdanowicz Natalia- Lidzbark Warmiński
2 Madej Zofia- Działdowo
3 Skarżyńska Maria - Pisanica

Kategoria chłopcy Żak
1 Gromek Artur – Lidzbark Warmiński
2 Ziemba Bartosz- Giżycko
3 Dzięcioł Tadeusz - Olsztyn

Kategoria dziewcząt Młodzik
1 Bogdanowicz Natalia- Lidzbark Warmiński
2 Skarżyńska Maria - Pisanica
3 Madej Zofia- Działdowo

Kategoria chłopców Młodzik
1 Gromek Artur – Lidzbark Warmiński
2 Markowski Dominik - Pisanica
3 Ziemba Bartosz- Giżycko


Kategoria dziewcząt Kadet
1 Ceglińska Madej - Mrągowo
2 Pawłowska Zuzanna - Mrągowo
3 Madej Zofia- Działdowo

Kategoria chłopcy Kadet
1 Malinowski Kacper -Pisanica
2 Malinowski Mikołaj - Ełk
3 Rutkowski Marcel - Pisanica

Kategoria dziewcząt Junior
1 Pawłowsk Zuzanna - Mrągowo
2 Ceglińska Wiktoria - Mrągowo
3 Madej Zuzanna - Działdowo

Kategoria chłopcy Junior
1 Malinowski Kacper -Pisanica
2 Rutkowski Marcel - Pisanica
3 Pupel Szymon - Kętrzyn

Kategoria +40 Weterani
1 Wikira Jarosław - Kętrzyn
2 Baczewski Jacek - Mrągowo
3 Ratuszniak Zbigniew - Mrągowo

Kategoria OPEN
1 Golian Tomasz - Olsztyn
2 Ogrodniczak Michał -Olsztyn
3 Bossowski Cezary - Olsztyn


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages