Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

JESIENNY KONCERT

2017-11-09 12:56:09 (ost. akt: 2017-11-09 13:06:01)

Autor zdjęcia: Beata Szuksztul

W duecie i solo- Krystyna Łożyńska i Włodzimierz Chmal

Za naszym oknem pada deszcz
Na piecu skrzypce stroi świerszcz
Dziewczyny płaczą, bo skończyło się już lato
I tylko słychać gdzieś…….” Magda Umer

Muzyka i dobre towarzystwo to doskonałe i sprawdzone lekarstwo na deszczowe, jesienne wieczory. Kętrzyńskie Centrum Kultury zaprasza więc Państwa na pełen nostalgii i zadumy „Jesienny koncert w duecie i solo” w wykonaniu Krystyny Łożyńskiej i Włodzimierza Chmala.
Termin: 23.11.2017 r.
Godz.19.00
Miejsce: Kino „Gwiazda”
WSTĘP WOLNY!
Krystyna Łożyńska od najmłodszych lat kocha muzykę, taniec i poezję. Można powiedzieć, że są to trzy dziedziny jej zainteresowań, które wzajemnie się uzupełniają, przenikają, stanowią inspirację i wyznaczają kierunek jej rozwoju muzycznego i duchowego. Muzyka płynie dobrem dla innych – takie też przesłanie ma repertuar Krystyny, który wybiera bardzo uważnie i zgodnie ze swoimi wartościami. Swój warsztat wokalny doskonali w Studio Wokalnym Miejskiego Ośrodka Kultury w Reszlu pod kierunkiem animator kultury p. Beaty Kilanowskiej.
Szczęśliwie zbiegły się drogi muzyczne Krystyny i Włodka, których połączyły podobne gusty muzyczne i tzw. „porozumienie dusz”, co zaowocowało kilkoma wspaniałymi duetami.
Włodzimierz Chmal, adept studia wokalnego "SUKCES" w Mrągowie, uczestnik popularnych , muzycznych programów telewizyjnych :"Droga do gwiazd" w TVN i "Szansa na sukces" w TVP1. Pasję śpiewania rozwija podobnie jak Krystyna, pod czujnym okiem Beaty Kilanowskiej w Studio Wokalnym Miejskiego Domu Kultury w Reszlu.
Muzyka jest w Nich, Oni w Muzyce , a My wraz z Nimi uciekniemy choć na chwilę od ponurej, listopadowej pogody zatapiając się w „Jesiennym koncercie w duecie i solo”.

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: abc

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages