Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Kruszewiec wie...i śniadanie zdrowe je!

2017-11-09 10:59:13 (ost. akt: 2017-11-09 11:38:24)

Autor zdjęcia: Elwira Żukowska

Już od siedmiu lat, 8 listopada wspólnie ze szkołami z całej Polski, uczniowie klas I-III SP w Kruszewcu obchodzą Dzień Śniadanie Daje Moc.

Zobacz także: Śniadanie Daje Moc – misja śniadaniowa w "Trójce" Śniadanie Daje Moc –  misja śniadaniowa w "Trójce" Po raz kolejny wspólnie ze szkołami z całej Polski, obchodziliśmy w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu Dzień Śniadanie Daje Moc. Akcja polegała na wspólnym...
Celem programu jest zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka oraz przyczynienie się do obniżenia poziomu niedożywienia dzieci w Polsce poprzez edukację oraz promocję prawidłowego żywienia. Tego dnia wychowawcy zorganizowali śniadania w swoich klasach i dali szanse dzieciom, aby mogły wspólnie przygotować i zjeść najważniejszy posiłek dnia. Dzieciaki miały frajdę nie tylko z dzielenia się z innymi, ale także spróbowania nowych smaków, dowiedzenia się, co lubią na śniadanie inne dzieci i dlaczego właściwie to danie jest takie ważne. Była to świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, dzięki której najmłodsi nauczyli się jak ważne jest codzienne, zdrowe jedzenie. Ten dzień utrwaliły zdjęcia oraz nakręcone filmiki. Dziękujemy rodzicom, którzy przybyli z pomocą wychowawcom klas w organizacji tego przedsięwzięcia.

Elwira Żukowska
Foto: Beata Jaświn

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Elwira

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages