Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Puchar komendanta zdobywa... PSG!

2017-09-25 20:11:27 (ost. akt: 2017-09-25 20:38:00)

Autor zdjęcia: W-MOSG

To nie żart, choć nie chodzi tu oczywiście o paryski klub, a o PSG - Placówkę Straży Granicznej. Puchar Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zdobyła drużyna z Sępopola. Drugie miejsce zajęła ekipa z Barcian.

Wzorem poprzednich lat po raz siódmy odbyły się Mistrzostwa W-MOSG „szóstek” piłkarskich o Puchar Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Rozgrywki odbyły się na „Orliku” przy Liceum Ogólnokształcącym im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie. Turniej, jak co roku, cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Drużyna PSG z Sępopola na najwyższy stopień podium stanęła po zaciętej, pełnej emocji rywalizacji i sportowych zmaganiach. Drugie miejsce wywalczyła ekipa PSG w Barcianach, a trzecie miejsce zajęli piłkarze PSG w Górowie Iławeckim.

Wybrano wyróżniających się zawodników turnieju. Najlepszym strzelcem został chor. SG Przemysław Mazurek (PSG w Sępopolu), najlepszym zawodnikiem sierż. SG Daniel Fedczak a najlepszym bramkarzem chor. SG Adam Szczur (obaj PSG w Barcianach).

Nagrody zwycięzcom wręczał ppłk. SG Mirosław Miklusz - komendant Placówki Straży Granicznej w Sępopolu oraz por. SG Maciej Kuszilek - przewodniczący Zarządu Oddziałowego NSZZ FSG przy W-MOSG.

Źródło: W-MOSG
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages