Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Nakomiady: rozpoczęcie roku szkolnego

2017-09-05 12:00:00 (ost. akt: 2017-09-06 15:31:28)

W poniedziałek 4 września dla uczniów Szkoły Podstawowej w Nakomiadach zabrzmiał pierwszy dzwonek. Po mszy w miejscowym kościele odbył się uroczysty apel. Wzięli w nim udział rodzice, uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz zaproszeni goście. Wśród nich: wójt Gminy Kętrzyn Paweł Bobrowski, radna gminy Jadwiga Bazyluk, sołtys Tomasz Wyszomirski oraz ks. Andrzej Jóźwik.

Początek szkoły był wyjątkowy nie tylko ze względu na start reformy szkolnictwa. To także zmiany w kierownictwie placówki. Nowego dyrektora szkoły - Olgę Wanago - przedstawił wójt Paweł Bobrowski. Życzył uczniom sukcesów w nauce a nauczycielom wytrwałości oraz realizacji zamierzonych zadań.

Zabierając głos dyrektor szkoły Olga Wanago przywitała uczestników uroczystości. Wspomniała o zmianach kadrowych oraz zachęcała rodziców oraz grono pedagogiczne do współpracy i współdziałania. - To jest nasza wspólna szkoła, dobro o które musimy solidarnie dbać – podkreśliła dyrektor placówki.

Ze swojej strony sołtys Nakomiad Tomasz Wyszomirski zaoferował pomoc finansową, która będzie przeznaczona na doposażenie jednostki oświatowo-wychowawczej.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas.

Andrzej Sydor

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages