Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Strażacy bezkonkurencyjni w turnieju siatkarskim

2017-08-27 10:09:38 (ost. akt: 2017-08-27 10:57:41)

Autor zdjęcia: archiwum KPP

Drużyna Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie najlepsza w X Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta oraz Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Komendy Miejskiej w Olsztynie, a trzecie wywalczył zespół przedstawicieli powiatu kętrzyńskiego.

Na terenie kompleksu "Kętrzynianka" przy ul. Szpitalnej odbył się jubileuszowy, dziesiąty turniej siatkówki o puchar burmistrza i komendanta policji. W zawodach wzięło udział sześć drużyn, w skład których weszli policjanci z komendy miejskiej i powiatowej z Olsztyna i Kętrzyna, reprezentacje Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Mrągowa i Kętrzyna, placówka Straży Granicznej z Barcian oraz zespół przedstawicieli powiatu kętrzyńskiego.

Turniej otworzył insp. Dariusz Ślęzak – komendant powiatowy policji w Kętrzynie, który przywitał zawodników i życzył im powodzenia w rozgrywkach. - Rywalizacja była zacięta, jednak odbywała się w przyjemnej, sportowej atmosferze współzawodnictwa i gry fair play - mówi rzecznik policji mł. asp. Ewelina Piaścik. Po zaciętej walce zwycięzcą turnieju okazała się drużyna komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie. Drugie miejsce przypadło reprezentacji Komendy Miejskiej w Olsztynie, a trzecie wywalczył zespół przedstawicieli powiatu kętrzyńskiego.

- Dziękujemy serdecznie Urzędowi Miasta Kętrzyn, Regionowi IPA Kętrzyn, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Kętrzynie oraz Zarządowi Terenowemu NSZZ Policjantów w Kętrzynie za okazaną pomoc przy organizacji turnieju - dodaje Ewelina Piaścik. Rozgrywki sędziował Krzysztof Krupienik.

Źródło: KPP/EP

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Halinka #2315135 | 5.172.*.* 27 sie 2017 15:16

    Gratulacje drużynie z KP Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages