Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

Punk rock akustycznie w kinie Gwiazda

2017-09-11 17:00:07 (ost. akt: 2017-09-16 09:25:12)

Autor zdjęcia: dilnicki.com

We wrześniu w kętrzyńskim kinie Gwiazda pojawi się zespół Farben Lehre. Znani z raczej punk rockowej muzyki płocczanie 21 września (czwartek) zagrają koncert akustyczny.

Grupa po trzydziestu latach na scenie, w 2017 roku po raz pierwszy w swojej historii podjęła się zagrania serii koncertów "unplugged" w wybranych miastach. Pomysł jest naturalną konsekwencją wydanego jesienią 2016 roku albumu akustycznego, który okazał się najbardziej istotnym akcentem jubileuszowego, trzypłytowego wydawnictwa "Trzy dekady".

Na setlistę takiego występu składa się ponad 20 piosenek w wersjach "bez prądu". Na scenie pojawia się minimum siedem osób, a w niektórych miastach zawitają na niej również dodatkowi muzycy, zaproszeni w charakterze gości. Zespół skrupulatnie i z dużą atencją przygotowuje się do tych występów, zapewniając jednocześnie, że będą to wyjątkowo magiczne koncerty w jego ponad trzydziestoletniej biografii.

Zgodnie z zapowiedzią płoccy muzycy w tak niecodziennej dla siebie odsłonie zagrają w 2017 roku swoją pierwszą i zarazem ostatnią trasę, zatem będzie to jedyna okazja, aby zobaczyć "na żywo" Farben Lehre w akustycznym wydaniu. Podczas takiego koncertu na scenie zazwyczaj pojawia się trzon zespołu, który tworzą: Wojciecha Wojda – wokal/teksty, Konrad Wojda – gitara/chórki, Mariusz Kumala – gitara, Filip Grodzicki – gitara basowa, Gerard Klawe – perkusja, Norbert Krzewski – perkusjonalia/fujarki/chórki oraz Agata Wojda – wokal/chórki.SZCZEGÓŁY:
Farben Lehre Akustycznie!!!
21.09.2017 (czwartek), godz. 19:00
Kętrzyn - kino Gwiazda (KCK)
Bilety: 30 (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu koncertu)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages