Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Paprochowe granie na dziedzińcu

2017-08-10 14:18:21 (ost. akt: 2017-08-13 09:03:19)

Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego przygotowało dla swoich wiernych gości klimatyczny koncert grupy Paprochy. Olsztyniacy wystąpią u nas w poniedziałek, 14 sierpnia.

Zespół już raz gościł w Kętrzynie. Dokładnie 16 października 2014 roku, kiedy to w ramach Muzycznych Inhalacji olsztyńscy muzycy zaprezentowali się razem z grupą Józef Ost. Paprochy składają się z muzyków związanych z innymi grupami, z powodzeniem działającymi na warmińsko-mazurskiej scenie, m.in. z Orkiestrą Wczorajszego Fasonu oraz Shannonem.

Dorobek fonograficzny Paprochów stanowi płyta zatytułowana „Walka bobra ze złem”. Warsztat muzyków oraz różnorodność dźwięków nie pozwala słuchaczom na chwile nudy. Podstawowe instrumentarium grupy stanowią takie instrumenty, jak klarnet, saksofon czy skrzypce. O swojej twórczości Paprochy mówią: „szeroko pojęty rock odzwierzęcy z elementami tęsknoty za rozumem”. I pewnie coś w tym jest.

Koncert odbędzie się 14 sierpnia na zamkowym dziedzińcu. Początek o godz. 18.00.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages