Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Ten Magness przyciągnie tłumy

2017-08-07 13:42:47 (ost. akt: 2017-08-07 13:53:17)

Autor zdjęcia: fb/zespolmagness

Na elektryzujący wieczór z zespołem Magness zaprasza Kętrzyńskie Centrum Kultury. Koncert lokalnej gwiazdy muzyki tanecznej odbędzie się 20 sierpnia w amfiteatrze przy ul.Kajki. Początek o godz. 18.00, wstęp wolny. Znakomita zabawa gwarantowana.

Korzenie zespołu Magness sięgają 1998 roku, choć pod obecną nazwą działa od roku 2010. Siedzibą grupy jest Kętrzyn, a obecny skład zespołu tworzą: Ula, Paweł, Łukasz i Bartek.

Magness to najwyższa jakość, humor i profesjonalne brzmienie. Zespół gra szeroko pojętą muzykę taneczną, biesiadną, disco, dance, pop i rock - czyli wszystko to co nadaje się do tańca i zabawy. Przekrój czasowy repertuaru jest bardzo szeroki, praktycznie od lat sześćdziesiątych po obecne listy przebojów.

Cechą charakterystyczną zespołu Magness jest powolne, acz systematyczne przyciąganie, które sprawia, że na początku ich muzyki słucha się z niedowierzaniem, później z sympatią, by na końcu, jak opiłki żelaza zbliżone do magnesu, nie móc się od niej oderwać.

Źródło: KCK

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages