Straż Graniczna strzela najlepiej

2017-07-21 17:08:12(ost. akt: 2017-07-21 17:15:11)

Autor zdjęcia: W-MOSG

W piątek, 21 lipca na strzelnicy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odbyły się XI Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.
Do walki o prymat na strzelnicy stanęło 14 trzyosobowych drużyn. Po zaciętej rywalizacji na trzecim miejscu podium stanęła ekipa z Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie. Drugie miejsce wywalczyli policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP Kętrzyn, natomiast najlepsi okazali się funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Najlepsza drużyna zawodów strzeleckich wystąpiła w składzie: st. chor. SG Piotr Ślużyński, mł. chor. SG Artur Nestorowicz i sierż. SG Maciej Cwalina. Najlepszym strzelcem w klasyfikacji indywidualnej został funkcjonariusz z W-MOSG mł. chor. SG Artur Nestorowicz, na co dzień pełniący służbę w Wydziale Zabezpieczenia Działań.

Puchary wręczał osobiście organizator zawodów - komendant powiatowy policji mł. insp. Dariusz Ślęzak.

Źródło: W-MOSG