Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Ścigany z pobicie wpadł podczas zwykłej kontroli drogowej

2017-07-11 17:48:28 (ost. akt: 2017-07-11 18:00:43)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: mat. policji

Poszukiwany listem gończym mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego został zatrzymany podczas rutynowej kontroli drogowej. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Wodzisławiu Śląskim za udział w pobiciu.

— Funkcjonariusze podczas każdej kontroli drogowej nie tylko egzekwują przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, czy sprawdzają stan techniczny pojazdów, ale również weryfikują dane kierowców — mówi Ewelina Piaścik z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie. — Właśnie podczas takich sprawdzeń w policyjnych systemach funkcjonariusze ujawniają nieprawidłowości dotyczące kontrolowanych.

W poniedziałek (10.07) o godz. 13.00 w Korszach na ul. Mickiewicza policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego z KPP w Kętrzynie zatrzymali do kontroli drogowej Forda Fiestę. W trakcie kontroli danych kierującego w policyjnym systemie okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym. 30-letni mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim. Mężczyzna ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za udział w bójce lub pobiciu. Tego dnia mężczyzna zakończył swoją podróż w policyjnej celi. Następnego dnia został przewieziony do aresztu śledczego.

Źródło: KPP
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages