Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Chcesz zostać strażakiem? Zgłoś się

2017-07-07 14:00:19 (ost. akt: 2017-07-09 08:44:31)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie planuje w tym roku zatrudnienie nowych strażaków do służby przygotowawczej. Chcesz zostać strażakiem? Zgłoś się!

Warunkiem ubiegania się o przyjęcie do służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie jest:
• posiadanie obywatelstwa polskiego,
• wykształcenie minimum średnie (świadectwo ukończenia szkoły średniej lub świadectwo dojrzałości lub dyplom ukończenia studiów),
• dobre warunki zdrowotne i psychofizyczne,
• niekaralność za przestępstwo w tym przestępstwo skarbowe,
• korzystanie w pełni z praw publicznych.

Osoby, które chciałyby podjąć służbę w Państwowej Straży Pożarnej są proszone o osobiste zgłoszenie się wraz z dokumentami do Sekretariatu Komendy od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30 lub przesłanie dokumentów drogą pocztową.

Ostateczny termin składania dokumentów – 13 lipca 2017 r.

O szczegółach postępowania naborowego można dowiedzieć się z tablicy ogłoszeń w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kętrzynie (ul. Pocztowa), strony internetowej KP PSP w Kętrzynie www.straz.ketrzyn.pl w zakładce „Nabór do służby” i BIP KP PSP w Kętrzynie oraz strony internetowej KW PSP w Olsztynie www.kwpsp.olsztyn.pl w dziale „Służba i praca” w zakładce „Ogłoszenia o naborze”.

– Kandydatów, którzy spełniają wszystkie powyższe kryteria i którzy chcieliby podjąć ciekawą, ale i ciężką, odpowiedzialną służbę serdecznie zapraszamy – mówi bryg. Szymon Sapieha z PSP w Kętrzynie. Dodatkowe informacje w przedmiotowej sprawie można uzyskać w kętrzyńskiej komendzie – tel. 751 71 16 lub 751 71 36

(bryg. Szymon Sapieha)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages