Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Super szybkie auto, bańki mydlane i trampoliny. Tak obchodzono u nas Dzień Uchodźcy

2017-06-20 17:13:22 (ost. akt: 2017-06-20 17:53:03)

Autor zdjęcia: archiwum WMOSG

Z okazji Międzynarodowego Dnia Uchodźcy w kętrzyńskim ośrodku dla cudzoziemców na podopiecznych czekały gry sportowe, zabawy animacyjne i występy artystyczne.

Animatorzy stworzyli wspaniały klimat i zachęcili wszystkich podopiecznych do aktywnej zabawy. Wielkie zainteresowanie wzbudził pokaz wirtualnej rzeczywistości. Wszystkie dzieci mogły założyć okulary emitujące obraz w 3D i spróbować swoich sił w wyścigu super szybkim samochodem, czy też przenieść się w podwodny świat. Najmłodsi chętnie puszczali duże bańki mydlane i skręcali baloniki. Duża trampolina i zjeżdżalnia wywołały mnóstwo śmiechu i wprawiły wszystkich w dobry nastrój. Nie zabrakło także pysznych, owoców i napojów.

Tego samego dnia w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców odbyło się zakończenie roku szkolnego 2016/2017. W przedsięwzięciu udział wzięła dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 Mariola Matyjasek oraz nauczyciele prowadzący zajęcia w ośrodku.

Po części oficjalnej przyszedł czas na występy artystyczne. Podopieczni recytowali wiersze pt. „Życzenia dla nauczycieli” i „Żegnaj szkoło”. Podziękowali pedagogom za trud i siły włożone w edukację i wręczyli własnoręcznie wykonane kwiaty.

Źródło: W-MOSG
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages