Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Festyn rodzinny, moc atrakcji dla każdego

2017-06-16 10:17:23 (ost. akt: 2017-06-16 11:01:40)

Autor zdjęcia: Wilkowo

Tradycyjnie już na początku czerwca w Zespole Szkół w Wilkowie odbył się festyn rodzinny przebiegający pod hasłem "Każde pokolenie ma swój czas". Zgodnie z hasłem każdy z uczestników festynu znalazł atrakcję dla siebie. A atrakcji wiele.

Na najmłodszych czekał dmuchany zamek-zjeżdżalnia, trampolina, kolorowa wata cukrowa i malowanie twarzy w fantastyczne wzory oraz Marta Szmyd, przedstawicielka Wójta Gminy Kętrzyn, która życzyła dobrej zabawy i częstowała słodyczami.

Dla młodych miłośników motoryzacji ogromną atrakcją okazały się pokazy motocyklowe (niektórych zapaleńców nie można było odciągnąć). Miłośnicy teatru mogli obejrzeć przedstawienie przygotowane przez grupę Terapii Zajęciowej z Kętrzyna pt."Czerwony Kapturek". Uczniowie Zespołu Szkół również przedstawiali różne scenki rodzajowe i przedstawienia. Ogromne wrażenie wywołał pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Wilkowa w czasie którego ugaszono "pożar" drewnianej chatki. Strażacy udostępnili również chętnym wóz strażacki do obejrzenia. Starsi natomiast mogli skorzystać z pomiaru ciśnienia i badania obecności cukru we krwi. Młode mamy uczestniczyły w tańcu "Zumby" przy muzyce. Nie zabrakło również loterii fantowej, w której można było wylosować wspaniałe nagrody.

Sołectwo Wilkowo częstowało uczestników darmowym ciastem, kawą i napojami.
Uczestnicy mogli również zjeść darmowe gorące kiełbaski.

Przez cały czas trwania festynu widzów zabawiali uczniowie miejscowej szkoły prezentując piosenki, wiersze i przeprowadzając różnorodne konkursy z nagrodami. Wszyscy wesoło się bawili , pogoda dopisała, więc goście zadowoleni udali się do domów życząc sobie spotkania za rok. Do zobaczenia!

Ewa Sokołowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages