Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

My też mamy "Szkołę Mistrzów"!

2017-06-16 09:09:31 (ost. akt: 2017-06-16 09:29:19)
Uczniowie Gimnazjum nr 3 wśród najlepszych w województwie!

Uczniowie Gimnazjum nr 3 wśród najlepszych w województwie!

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Podczas uroczystej Gali Laureatów konkursów przedmiotowych 2016/17 organizowanych przez Warmińsko-Mazurskie Kuratorium Oświaty uhonorowane zostało m.in. Gimnazjum nr 3 z ZSO im. Wojciecha Kętrzyńskiego.

W tym roku szkolnym kętrzyńskie gimnazjum ponownie stanęło na podium „Złotej dziesiątki”. Nasza „Szkoła Mistrzów” znalazła się w gronie najlepszych gimnazjów w województwie warmińsko – mazurskim.

Uczniowie kętrzyńskiego gimnazjum przy „starym ogólniaku” uzyskali aż 33 tytuły laureatów i finalistów kuratoryjnych konkursów przedmiotowych. Ten imponujący wynik to efekt talentu, pracy i umiłowania nauki uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Z rąk warmińsko-mazurskiego kuratora oświaty Krzysztofa Marka Nowackiego oraz wicewojewody warmińsko-mazurskiego Sławomira Sadowskiego gratulacje, a także okolicznościowe dyplomy i upominki odebrali szkolni najlepsi z najlepszych: Wojciech Deszczyński, Małgorzata Gierdewicz, Małgorzata Marciniak i Michał Żądełek.

Dyplom „Złotej Dziesiątki Gimnazjów” odebrała dyrektor Oliwia Piotrowicz, a list gratulacyjny i podziękowanie za szczególny wkład w przygotowanie uczniów do konkursu nauczyciel chemii – Urszula Wankiewicz.

Źródło: http://www.zsoketrzyn.nazwa.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages