Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

To warto przeczytać w Gazecie

2017-06-15 20:44:49 (ost. akt: 2017-06-15 21:09:12)

Autor zdjęcia: GwK

No i mamy kolejny numer "Gazety w Ketrzynie" dla naszych Czytelników. Garść informacji z życia powiatu: politycznego, społecznego, sportowego i kulturalnego. A właśnie! Dwa pierwsze karnety na festiwal w Węgorzewie już są rozdane, jutro czekamy na dwójkę kolejnych śmiałków. Szczegóły w... "Gazecie".

Mieszkania nie mają przekonań politycznych, czytaj: strona 7.
Członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej "Pionier" wybrali nową Radę Nadzorczą. O wyborach, nowej radzie i planach spółdzielni porozmawialiśmy z Arkadiuszem Książkiem, prezesem SM "Pionier".

Mieszkańcy Korsz będą mieli większy wpływ na inwestycje, czytaj: strona 5.
Sporo się dzieje ostatnio w gminie Korsze. Planowane są inwestycje drogowe, informatyzacja sołectw, a przede wszystkim budżet obywatelski, który ma obowiązywać od przyszłego roku. O tym wszystkim i kilku innych ważnych sprawach rozmawialiśmy z burmistrzem Korsz – Ryszardem Ostrowskim.

Odpowiedź z ministerstwa jest, pieniędzy na pracownie nie będzie, czytaj: strona 3.
Krzysztof Hećman spotkał się z dziennikarzami na tradycyjnej już konferencji prasowej, na której przedstawiane są sprawy bieżące miasta. Spotkanie przebiegało w specyficznej atmosferze. — Dokładnie dziesięć lat temu ważyły się losy mojej przyszłości w Kętrzynie — przypomniał burmistrz. Chodzi o zamieszanie z 2007 roku, kiedy po wygranych wyborach burmistrz stracił na pewien czas stanowisko na rzecz komisarza. Przypomnijmy, został nim wtedy Grzegorz Prokop, szef powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości.

Krótko i zgodnie. Rada Powiatu wyjątkowo zgodna, czytaj: strona 3.
We wtorek zapadły w końcu decyzje w sprawie powiatowego budżetu. Po interwencji Regionalnej Izby Obrachunkowej, która wskazała w nim szereg nieprawidłowości radni mieli na to czas do 14 czerwca.

Pięści poszły w ruch, czytaj: strona 13.
Miłośnicy bokserskich zmagań z naszego powiatu mają po minionym weekendzie wiele powodów do dumy. Wszystko za sprawą pięknych bojów, które kętrzyńscy wojownicy stoczyli w Rybniku, Płocku i... Mediolanie!

Ochotnicy z Jegławek najlepsi w powiecie, czytaj: strona 6.
Pięć drużyn seniorów i trzy młodzieżowe stanęły w sobotę w szranki w czasie zawodów sportowo - pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych. Impreza odbyła się na stadionie w Barcianach.

Rycerze mają jednak szlachetne serca, czytaj: strona 12.
O tym, że Dzień Dziecka nie zdarza się tylko 1. czerwca przekonały się dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz Domów Dziecka w Kętrzynie i Reszlu. A wszystko za sprawą szlachetnych serc naszych... rycerzy.

Zapraszamy do lektury! Pamiętajcie o nas idąc po zakupy. W piątek od rana nasza gazeta będzie do kupienia. Można ją też kupić w wersji elektronicznej wysyłając sms-a. Wystarczy wejść na stronę >> KUP GAZETĘ >> gdzie "Gazeta w Kętrzynie" wraz z "Gazetą Olsztyńską" kosztuje tylko 1,23 zł.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages