Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Czytanie bajek i przedstawienie teatralne w Kruszewcu

2017-06-12 20:02:57 (ost. akt: 2017-06-13 19:30:25)

Autor zdjęcia: Anna Pawluczuk

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kruszewcu przystąpili do ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo „Jak nie czytam, jak czytam”.

W tym dniu w każdej klasie czytane były fragmenty dowolnych książek. Do akcji aktywnie włączył się Samorząd Uczniowski, którego przedstawicielki kontynuowały akcję jeszcze w następnych dniach. Dzieci bardzo chętnie słuchały bajek ze złotej kolekcji Disneya, wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.

Dodatkowo w tym dniu odbyło się przedstawienie teatralne pt. „ Świniopas” na podstawie baśni H. Ch. Andersena, przygotowane przez koło teatralne działające w świetlicy szkolnej pod kierunkiem p. Anny Pawluczuk. Baśń ukazująca miłość i ofiarność ze strony księcia, jak również próżność ze strony księżniczki. Cechy ludzkie aktualne we współczesnym świecie, które można pielęgnować, a także pracować nad ich zmianą.

ap

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages