Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Aż dziesięć osób jednego dnia trafiło w ręce policji

2017-06-09 13:34:33 (ost. akt: 2017-06-09 13:45:47)

Dziewięciu mężczyzn i jedną kobietę zatrzymali kętrzyńscy funkcjonariusze w ciągu jednego dnia. Trzy osoby miały do odbycia karę pozbawienia wolności za nie zapłaconą grzywnę. Po opłaceniu zaległości mężczyźni i kobieta zostali zwolnieni z policyjnej celi. 7 pozostałych trafiło do aresztów śledczych.

W czwartek (8.06) policjanci od wczesnych godzin porannych prowadzili działania „poszukiwany”, które miały na celu zatrzymanie i ustalenie miejsc ukrywania się osób poszukiwanych z terenu powiatu kętrzyńskiego.

Codziennie funkcjonariusze kętrzyńskiej komendy zatrzymują osoby będące w zainteresowaniu wymiaru sprawiedliwości. Są jednak i tacy poszukiwani, którzy chcieliby uniknąć spotkania z sędzią albo wymigać się od więzienia. To ich właśnie w ostatnich dniach funkcjonariusze poszukiwali w całym powiecie.

Działania policji zostały poprzedzone kilkudniowym rozpoznaniem, gromadzeniem informacji o poszukiwanych i miejscach, w których mogą się ukrywać. Funkcjonariusze wkroczyli do kilkunastu mieszkań. W ramach prowadzonych czynności zatrzymali łącznie 10 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Dwóch mężczyzn i kobieta mieli do odbycia karę pozbawienia wolności za nie zapłaconą grzywnę. Po opłaceniu zaległości osoby zostały zwolnione z policyjnej celi. Siedmiu pozostałych mężczyzn trafiło do aresztów śledczych celem odbycia zasądzonych kar pozbawienia wolności.

Źródło: KPP
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. yaki #2263462 | 50.178.*.* 10 cze 2017 12:28

  no! to statystyka w gooore!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Bolo #2262986 | 94.254.*.* 9 cze 2017 15:25

  Fajkarze biorą sobie żołnierzy a Ci teraz trafią za kratki

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages