Wtorek, 13 listopada 2018. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Kętrzyn rozpoczął swój mecz o stadion

2017-05-25 17:04:08 (ost. akt: 2017-05-25 17:41:14)
Skarbnik Władysław Litwinowicz, burmistrz Krzysztof Hećman oraz Roman Goździkowski i Adam Tęgowski z firmy Rombud podpisali umowę na przebudowę stadionu.

Skarbnik Władysław Litwinowicz, burmistrz Krzysztof Hećman oraz Roman Goździkowski i Adam Tęgowski z firmy Rombud podpisali umowę na przebudowę stadionu.

Autor zdjęcia: GwK

Na stadionie przy ul. Bydgoskiej w czwartek, 25 maja przedstawiciele Urzędu Miasta oraz przedsiębiorstwa budowlanego Rombud z Olsztyna podpisali umowę na przebudowę obiektu.

W uroczystości podpisania umowy uczestniczyli m.in. Waldemar Buszan, dyrektor departamentu sportu Urzędu Marszałkowskiego województwa warmińsko-mazurskiego, Marek Łukiewski, prezes WMOZPN, Roman Goździkowski i Adam Tęgowski z przedsiębiorstwa Rombud, wykonawcy obiektu, a także radni miejscy i powiatowi oraz kibice i działacze Granicy Kętrzyn.

Klub, który aktualnie rozgrywa swoje IV-ligowe mecze na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego w Kętrzynie w tym roku obchodzi 70. rocznice założenia. Wiadomo już jednak, że opóźnienia, które nastąpiły podczas przygotowania projektu do realizacji uniemożliwiają w zasadzie wykonanie stadionu w maju, tak jak zapowiadał to wcześniej burmistrz Hećman.

Planowany termin oddania obiektu to jesień przyszłego roku. Do tego czasu ma powstać nowoczesny i funkcjonalny stadion, z boiskami piłkarskimi, bieżnią lekkoatletyczną, a z czasem także m.in. siłownią, szatniami i kawiarenką. A już w piątek murawa, która pokrywa boisko piłkarskie zostanie przetransportowana do ośrodka w Przystani.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages